Ellen slijtdorpel ANB-6N 100 cm 330700210
Artikelnummer: R51010234
- Slijtdorpel ANB-6N 100 cm
- Ellen
- ANB 6N AR onverpakt
- 330700210
- 8711286293254
Vanaf 10
€ 96,21 per 10 stuks
2,79 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Slijtdorpel ANB-6N 100 cm
-
Ellen
-
Type ANB 6N AR onverpakt
-
330700210
-
8711286293254
-
Toepassing: als slijtdorpel voor de onderzijde van naar buiten draaiende deuren
-
Afdichting door middel van kunststof lip (TPE)
-
Montage op de dorpel met schroeven. 5,8 mm voorgeboord en verzonken
-
materiaal: aluminium + TPE seal
-
Ellen slijtdorpel ANB-6N 100 cm 330700210 kopen?
-
Ellen Tochtprofiel opbouw aluminium en meer Tochtprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 330700210 |
| EAN artikel | 8711286293254 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095497 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Tochtprofiel - Tochtprofiel opbouw aluminium |
| Productgroep | Slijtdorpels voor 6 mm afhanging |
| Productsoort | Slijtdorpel ANB-6N 100 cm |
| Type | ANB 6N AR onverpakt |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 37 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Materiaal | Aluminium en TPE seal |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Koker |
| Kier | 6 mm |
| Toepassing | Buitendraaiende deuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |