Ellen opbouw tocht profiel aluminium ANB-1N 300 cm 300300230
Artikelnummer: R51010230
- Opbouw tochtprofiel aluminium ANB-1N 300 cm
- Ellen
- ANB 1N AR
- 300300230
- 8711286241231
Vanaf 25
€ 310,76 per 25 stuks
4,71 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Opbouw tochtprofiel aluminium ANB-1N 300 cm
-
Ellen
-
Type ANB 1N AR
-
300300230
-
8711286241231
-
Toepassing: voor stijlen en bovendorpels bij naar buiten draaiende deuren en ramen
-
Voorzien van schroefgaatjes
-
Voorzien van acrylaatbestendig PVC
-
Voor 6 mm afhanging
-
Ellen opbouw tocht profiel aluminium ANB-1N 300 cm 300300230 kopen?
-
Ellen Tochtprofiel opbouw aluminium en meer Tochtprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 300300230 |
| EAN artikel | 8711286241231 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095524 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Tochtprofiel - Tochtprofiel opbouw aluminium |
| Productgroep | Opbouwprofielen voor 6 mm afhang |
| Productsoort | Opbouw tochtprofiel aluminium ANB-1N 300 cm |
| Type | ANB 1N AR |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Verpakkingseenheid | 25 stuks |
| Lengte | 3000 mm |
| Breedte | 19 mm |
| Hoogte | 5 mm |
| Materiaal | Aluminium en TPE seal |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Koker |
| Kier | 6 mm |
| Toepassing | Deuren en ramen |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |