Ellen opbouw tochtprofiel aluminium ANB-2N 300 cm 300900230
Artikelnummer: R51010231
- Opbouw tochtprofiel aluminium ANB-2N 300 cm
- Ellen
- ANB 2N AR
- 300900230
- 8711286251230
Vanaf 18
€ 273,60 per 18 stuks
5,77 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Opbouw tochtprofiel aluminium ANB-2N 300 cm
-
Ellen
-
Type ANB 2N AR
-
300900230
-
8711286251230
-
Toepassing: alleen voor de onderzijde bij naar buiten draaiende ramen
-
Met verdampingsgoot
-
Voorzien van schroefgaatjes
-
Voorzien van acrylaatbestendig PVC
-
Voor 6 mm afhanging
-
Ellen opbouw tochtprofiel aluminium ANB-2N 300 cm 300900230 kopen?
-
Ellen Tochtprofiel opbouw aluminium en meer Tochtprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 300900230 |
| EAN artikel | 8711286251230 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095492 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Tochtprofiel - Tochtprofiel opbouw aluminium |
| Productgroep | Opbouwprofielen voor 6 mm afhang |
| Productsoort | Opbouw tochtprofiel aluminium ANB-2N 300 cm |
| Type | ANB 2N AR |
| Minimum besteleenheid | 18 stuks |
| Verpakkingseenheid | 18 stuks |
| Lengte | 3000 mm |
| Breedte | 21 mm |
| Hoogte | 9 mm |
| Materiaal | Aluminium en TPE seal |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Koker |
| Kier | 6 mm |
| Toepassing | Deuren en ramen |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |