Olda 94 DS GR deurstopper type DS GR staal grijs 0841.094.2121
Artikelnummer: A30205109
- Deurstopper 94 DS
- Olda
- Type 94 DS GR
- 0841.094.2121
- 7340171405611
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurstopper 94 DS
-
Merk Olda
-
Type 94 DS GR
-
0841.094.2121
-
7340171405611
-
Schade aan de muur en meubels door openslaande binnendeuren voorkomen?
-
Dat kan met deze OLDA 94 DS deurstopper voor binnen
-
Deze deurstopper is uniek in zijn soort, omdat hij zowel op de vloer als aan de wand kan worden gemonteerd
-
De deurstopper is gemaakt van staal en verkrijgbaar met een witte (RAL 9010) of grijze (RAL 9006) finish
-
Montage is eenvoudig, met de vier meegeleverde schroeven bevestigd je de deurstopper op de vloer of aan de wand
-
Details: zowel aan de wand als in de vloer te monteren
-
Toepassing: geschikt voor binnendeuren
-
plaatsing: links en rechts toepasbaar
-
lengte montageplaat: 110
-
Breedte montageplaat: 35
-
Dikte montageplaat: 3
-
Montage: 4 stuks 4.5*30 mm schroeven (meegeleverd)
-
lengte incl
-
Stop bij vloermontage: 125
-
Hoogte vanaf vloer bij vloermontage: 46
-
Diepte vanaf muur incl
-
Stop bij wandmontage: 77
-
Olda 94 DS GR deurstopper type DS GR staal grijs 0841.094.2121 kopen?
-
Olda Deurstopper en meer Deurstoppers en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Olda voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0841.094.2121 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8410942121 |
| EAN artikel | 7340171405611 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N11291886 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Olda |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurstoppers - Deurstopper |
| Productgroep | Deurstoppers 94 DS |
| Productsoort | Deurstopper 94 DS |
| Type | 94 DS GR |
| Alternatief type | 94DSGR |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Grijs (RAL 9006) |
| Details | Zowel aan de wand als in de vloer te monteren |
| Toepassing | Geschikt voor binnendeuren |
| Plaatsing | Links en rechts toepasbaar |
| Lengte montageplaat | 110 mm |
| Breedte montageplaat | 35 mm |
| Dikte montageplaat | 3 mm |
| Montage | 4 stuks 4.5x30 mm schroeven (meegeleverd) |
| Lengte inclusief stop bij vloermontage | 125 mm |
| Hoogte vanaf vloer bij vloermontage | 46 mm |
| Diepte vanaf muur inclusief stop bij wandmontage | 77 mm |