Dulimex DX DST V VB 29SF deurstopper 29x40 mm vloermodel met vlakke bovenkant RVS 0526.300.2296
Artikelnummer: A30202617
- Deurstopper vloermodel hoog
- Dulimex DX
- Type DST V VB 29SF
- 0526.300.2296
- 8714140162697
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurstopper vloermodel hoog
-
Merk Dulimex DX
-
Type DST V VB 29SF
-
0526.300.2296
-
8714140162697
-
Op zoek naar een stijlvolle deurstopper om schade aan deuren en wanden te voorkomen?
-
Dan is dit hoge vloermodel een goede keuze!
-
Hij is verkrijgbaar met een ronde of vlakke bovenkant en zorgt ervoor dat een deur niet doorslaat
-
Deze deurstopper is gemaakt van roestvaststaal en wordt met de meegeleverde keilbout in de vloer gemonteerd
-
Deze manier van bevestigen zorgt er tevens voor dat de deurstopper een zwaardere deur kan opvangen dan bijvoorbeeld de deurstoppers met zijbuffer
-
Finish: RVS
-
Materiaal: RVS
-
Montage: vloermodel met keilbout (ingesloten)
-
Dulimex DX DST V VB 29SF deurstopper 29x40 mm vloermodel met vlakke bovenkant RVS 0526.300.2296 kopen?
-
Dulimex DX Deurstopper en meer Deurstoppers en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0526.300.2296 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5263002296 |
| EAN artikel | 8714140162697 |
| EAN verpakking | 8714140162673 |
| EAN ompak | 8714140162680 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10036468 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurstoppers - Deurstopper |
| Productgroep | Deurstoppers vloermodel hoog |
| Productsoort | Deurstopper vloermodel hoog |
| Type | DST V VB 29SF |
| Alternatief type | DSTVVB29SF |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Finish | RVS |
| Materiaal | RVS |
| Montage | Vloermodel met keilbout (Ingesloten) |
| B | 40 mm |
| A | 29 mm |
| C | 5 mm |
| Uitvoering | Vlakke bovenkant |
| kleur buffer | Zwart |