Dulimex DX ACC 10 DST V rubber onderlegger 10x55 mm voor deurstopper vloermodel met zijbuffer 55x18 mm RVS rubber zwart 0526.109.1055
Artikelnummer: A30202622
- Onderlegger 55 mm rubber
- Dulimex DX
- Type ACC 10 DST V
- 0526.109.1055
- 8714140165513
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Onderlegger 55 mm rubber
-
Merk Dulimex DX
-
Type ACC 10 DST V
-
0526.109.1055
-
8714140165513
-
In sommige kantoorpanden, scholen of horecagelegenheden heb je te maken met deuren die een grote kier tussen de onderkant van de deur en de vloer hebben
-
Wanneer de deurstopper met zijbuffer, klein model niet hoog genoeg is beschadig je alsnog de deur
-
Daarom kun je met deze onderlegger van 55 mm de deurstopper ophogen zodat hij netjes de deur tegenhoudt
-
Materiaal: rubber
-
Kleur: zwart
-
Dulimex DX ACC 10 DST V rubber onderlegger 10x55 mm voor deurstopper vloermodel met zijbuffer 55x18 mm RVS rubber zwart 0526.109.1055 kopen?
-
Dulimex DX Deurstopper en meer Deurstoppers en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0526.109.1055 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5261091055 |
| EAN artikel | 8714140165513 |
| EAN verpakking | 8714140165490 |
| EAN ompak | 8714140165506 |
| Intrastat CBS code | 40169997 |
| Artikel ID | N10263430 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurstoppers - Deurstopper |
| Productgroep | Onderleggers 55 mm rubber |
| Productsoort | Onderlegger 55 mm rubber |
| Type | ACC 10 DST V |
| Alternatief type | ACC10DSTV |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Hoogte | 10 mm |
| Diameter | 55 mm |
| Materiaal | Rubber |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | Ten behoeve van ophoging deurstopper met zijbuffer 55 mm (DST V ZB) |