Dulimex KSS 701B kogelsnapslot 70x13 mm massief messing 0413.400.7013
Artikelnummer: A30203955
- Kogelsnapslot messing gepolijst
- Dulimex DX
- Type KSS 701B
- 0413.400.7013
- 8714140024360
Vanaf 24
€ 5,14 per stuk
1,49 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 7,13 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 336
€ 4,81 per stuk
1,82 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kogelsnapslot messing gepolijst
-
Merk Dulimex DX
-
Type KSS 701B
-
0413.400.7013
-
8714140024360
-
Materiaal: massief messing
-
Finish: gepolijst
-
Dulimex KSS 701B kogelsnapslot 70x13 mm massief messing 0413.400.7013 kopen?
-
Dulimex DX Kogelsnapper messing en meer Snapsluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0413.400.7013 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4134007013 |
| EAN artikel | 8714140024360 |
| EAN verpakking | 8714140024346 |
| EAN ompak | 8714140024353 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10000398 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Snapsluitingen - Kogelsnapper messing |
| Productgroep | Kogelsnapsloten-kogelsnappers messing gepolijst |
| Productsoort | Kogelsnapslot messing gepolijst |
| Type | KSS 701B |
| Alternatief type | KSS701B |
| Minimum besteleenheid | 24 stuks |
| Materiaal | Massief messing |
| Finish | Gepolijst |
| A | 70 mm |
| B | 13 mm |
| C | 57 mm |
| D | 30 mm |
| E | 12 mm |
| F | 41 mm |
| G | 15 mm |
| H | 1,9 mm |
| I | 2,3 mm |
| Materiaal kogel-veer-bijzonderheden | Staal |