Dulimex KSS 709B kogelsnapslot 70x13 mm massief messing met RVS kogel en veer 0413.440.7013
Artikelnummer: A30202263
- Kogelsnapslot messing gepolijst
- Dulimex DX
- Type KSS 709B
- 0413.440.7013
- 8714140024636
Vanaf 24
€ 6,41 per stuk
1,86 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 8,90 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 336
€ 6,00 per stuk
2,28 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kogelsnapslot messing gepolijst
-
Merk Dulimex DX
-
Type KSS 709B
-
0413.440.7013
-
8714140024636
-
Materiaal: massief messing
-
Finish: gepolijst
-
Dulimex KSS 709B kogelsnapslot 70x13 mm massief messing met RVS kogel en veer 0413.440.7013 kopen?
-
Dulimex DX Kogelsnapper messing en meer Snapsluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0413.440.7013 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4134407013 |
| EAN artikel | 8714140024636 |
| EAN verpakking | 8714140024612 |
| EAN ompak | 8714140024629 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10033368 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Snapsluitingen - Kogelsnapper messing |
| Productgroep | Kogelsnapsloten-kogelsnappers messing gepolijst |
| Productsoort | Kogelsnapslot messing gepolijst |
| Type | KSS 709B |
| Alternatief type | KSS709B |
| Minimum besteleenheid | 24 stuks |
| Materiaal | Massief messing |
| Finish | Gepolijst |
| A | 70 mm |
| B | 13 mm |
| C | 57 mm |
| D | 30 mm |
| E | 12 mm |
| F | 41 mm |
| G | 15 mm |
| H | 1,9 mm |
| I | 2,3 mm |
| Materiaal kogel-veer-bijzonderheden | RVS |