Dulimex KSS 509B kogelsnapslot 50x9 mm massief messing met RVS kogel en veer 0413.440.5009
Artikelnummer: A30202261
- Kogelsnapslot messing gepolijst
- Dulimex DX
- Type KSS 509B
- 0413.440.5009
- 8714140024575
Vanaf 24
€ 3,13 per stuk
0,91 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 4,34 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 960
€ 2,93 per stuk
1,11 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kogelsnapslot messing gepolijst
-
Merk Dulimex DX
-
Type KSS 509B
-
0413.440.5009
-
8714140024575
-
Materiaal: massief messing
-
Finish: gepolijst
-
Dulimex KSS 509B kogelsnapslot 50x9 mm massief messing met RVS kogel en veer 0413.440.5009 kopen?
-
Dulimex DX Kogelsnapper messing en meer Snapsluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0413.440.5009 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4134405009 |
| EAN artikel | 8714140024575 |
| EAN verpakking | 8714140024551 |
| EAN ompak | 8714140024568 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10033316 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Snapsluitingen - Kogelsnapper messing |
| Productgroep | Kogelsnapsloten-kogelsnappers messing gepolijst |
| Productsoort | Kogelsnapslot messing gepolijst |
| Type | KSS 509B |
| Alternatief type | KSS509B |
| Minimum besteleenheid | 24 stuks |
| Materiaal | Massief messing |
| Finish | Gepolijst |
| A | 50 mm |
| B | 9 mm |
| C | 41 mm |
| D | 20 mm |
| E | 9 mm |
| F | 28 mm |
| G | 11 mm |
| H | 1,5 mm |
| I | 1,6 mm |
| Materiaal kogel-veer-bijzonderheden | RVS |