Dulimex DX HPL12705024-0 inboorpaumelle diameter 12 mm zwarte nylon ring voor metalen deuren en kozijnen staal vernikkeld 6001.270.5024
Artikelnummer: A30201668
- Inboorpaumelle 12 mm
- Dulimex DX
- Type HPL12705024-0
- 6001.270.5024
- 8714140132300
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Inboorpaumelle 12 mm
-
Merk Dulimex DX
-
Type HPL12705024-0
-
6001.270.5024
-
8714140132300
-
Voor het afhangen van opdekdeuren in standaard stalen kozijnen is deze inboorpaumelle geschikt
-
Door het model en de maatvoering is deze paumelle universeel toepasbaar op standaard stalen kozijnen en hangt u een opdekdeur eenvoudig af
-
Opdekdeuren worden binnenshuis toegepast, bijvoorbeeld als deur naar een slaapkamer, werkkamer, studeerkamer of meterkast
-
De nylon ring van deze inboorpaumelle garandeert een langdurig geruisloze werking en montage is eenvoudig
-
Bovendien is hij onderhoudsvrij!
-
De paumelle is zowel voor links- als rechtsdraaiende deuren geschikt
-
De onderste en bovenste helft kunnen los van elkaar bevestigd worden, alvorens de deur in zijn geheel af te hangen
-
Met een gangbare inbussleutel is de deur ten alle tijden na te stellen
-
Het grote voordeel van een paumelle is bovendien dat de deur na montage gemakkelijk in en uit het kozijn getild kan worden, ideaal voor bijvoorbeeld schilderwerkzaamheden
-
Wist u dat u niet alleen voor het hangwerk bij ons terecht kunt?
-
Met ons ruime assortiment binnendeurbeslag voorziet u uw gehele binnendeur van al het benodigde hang- en sluitwerk
-
Bekijk bijvoorbeeld eens ons aanbod binnendeursloten, schilden en rozetten of deurkrukken
-
Materiaal: staal
-
Soort kozijn: stalen kozijnen
-
Toepassing: ten behoeve van opdek binnendeuren
-
Soort ring: zwart nylon
-
Draagkracht per stuk: 20 kilogram
-
Dulimex DX HPL12705024-0 inboorpaumelle diameter 12 mm zwarte nylon ring voor metalen deuren en kozijnen staal vernikkeld 6001.270.5024 kopen?
-
Dulimex DX Inboorpaumelle voor opdekdeuren en meer Inboorpaumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6001.270.5024 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60012705024 |
| EAN artikel | 8714140132300 |
| EAN verpakking | 8714140232901 |
| EAN ompak | 8714140167005 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035594 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Inboorpaumelles - Inboorpaumelle voor opdekdeuren |
| Productgroep | Inboorpaumelles 12 mm |
| Productsoort | Inboorpaumelle 12 mm |
| Type | HPL12705024-0 |
| Alternatief type | HPL127050240 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Soort kozijn | Stalen kozijnen |
| Toepassing | Ten behoeve van opdek binnendeuren |
| Soort ring | Zwart nylon |
| A | 70 mm |
| B | 12 mm |
| C | 50 mm |
| D | 24 mm |
| E | 20 mm |
| Finish | Vernikkeld |
| Draagkracht per stuk | 20 kg |