Dulimex DX HPL148250HK-6 inboorpaumelle diameter 14 mm grijze nylon ring voor houten deuren en metalen inmetselkozijnen staal satijn verchroomd 6001.482.5643
Artikelnummer: A30201666
- Inboorpaumelle stalen kozijn 14 mm
- Dulimex DX
- Type HPL148250HK-6
- 6001.482.5643
- 8714140167708
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Inboorpaumelle stalen kozijn 14 mm
-
Merk Dulimex DX
-
Type HPL148250HK-6
-
6001.482.5643
-
8714140167708
-
Deze inboorpaumelle, ook wel insteekpaumelle genoemd, is geschikt voor het afhangen van opdekdeuren in stalen Hörmann inmetselkozijnen of ter vervanging van bestaande paumelles
-
Een opdekdeur wordt binnenshuis toegepast, bijvoorbeeld als deur naar een slaapkamer, werkkamer, studeerkamer of meterkast
-
Wanneer u een opdekdeur met deze paumelle bevestigt, garandeert de nylon ring een soepele werking, ideaal voor deuren die vaak geopend en gesloten worden
-
Bovendien is de paumelle onderhoudsvrij!
-
Montage is eenvoudig
-
De paumelle is zowel voor links- als rechtsdraaiende deuren geschikt en onder- en bovenhelft kunnen los van elkaar bevestigd worden, alvorens de deur in zijn geheel af te hangen
-
Het grote voordeel van een paumelle is dat de deur na bevestiging gemakkelijk in en uit het kozijn getild kan worden, handig voor bijvoorbeeld schilderwerkzaamheden
-
En of u nueen basic, industrieel of klassiek interieur heeft
-
Door de keuze uit een zwarte, verchroomde of satijnlook afwerking laat u de inboorpaumelle perfect aansluiten op uw interieurstijl
-
Op zoek naar een paumelle voor een Theuma of Polynorm inmetselkozijn?
-
Kies dan voor deze paumelle
-
Wist u trouwens dat u niet alleen voor het hangwerk bij ons terecht kunt?
-
Met ons ruime assortiment binnendeurbeslag voorziet u uw gehele binnendeur van al het benodigde hang- en sluitwerk
-
Bekijk bijvoorbeeld eens ons aanbod binnendeursloten, schilden en rozettenof deurkrukken
-
Materiaal: staal
-
Soort ring: nylon
-
Toepassing: ten behoeve van opdek binnendeuren
-
Draagkracht per stuk: 20 kilogram
-
Dulimex DX HPL148250HK-6 inboorpaumelle diameter 14 mm grijze nylon ring voor houten deuren en metalen inmetselkozijnen staal satijn verchroomd 6001.482.5643 kopen?
-
Dulimex DX Inboorpaumelle voor opdekdeuren en meer Inboorpaumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6001.482.5643 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60014825643 |
| EAN artikel | 8714140167708 |
| EAN verpakking | 8714140167685 |
| EAN ompak | 8714140244645 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10326334 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Inboorpaumelles - Inboorpaumelle voor opdekdeuren |
| Productgroep | Inboorpaumelles stalen inmetselkozijn H 14 mm |
| Productsoort | Inboorpaumelle stalen kozijn 14 mm |
| Type | HPL148250HK-6 |
| Alternatief type | HPL148250HK6 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Soort ring | Nylon |
| Toepassing | Ten behoeve van opdek binnendeuren |
| A | 75 mm |
| B | 14 mm |
| C | 50 mm |
| Finish | Satijn verchroomd |
| D | 34 mm |
| E | 33 mm |
| Uitvoering | Stalen inmetselkozijn H |
| Draagkracht per stuk | 20 kg |