Dulimex DX HPL148150MP-0 Inboorpaumelle diameter 14 mm zwarte nylon ring voor houten deuren en metalen montagekozijnen staal vernikkeld
Artikelnummer: A30204991
- Inboorpaumelle stalen montagekozijn 14 mm
- Dulimex DX
- Type HPL148150MP-0
- 6001.481.5343
- 8714140233557
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Inboorpaumelle stalen montagekozijn 14 mm
-
Merk Dulimex DX
-
Type HPL148150MP-0
-
6001.481.5343
-
8714140233557
-
Deze inboorpaumelle, ook wel insteekpaumelle genoemd, is geschikt voor het afhangen van opdekdeuren in stalen Theuma Monoplus (voorheen Polynorm) montagekozijnen of ter vervanging van bestaande paumelles
-
Een opdekdeur wordt binnenshuis toegepast, bijvoorbeeld als deur naar een slaapkamer, werkkamer, studeerkamer of meterkast
-
Wanneer u een opdekdeur met deze paumelle bevestigt, garandeert de nylon ring een soepele werking, ideaal voor deuren die vaak geopend en gesloten worden
-
Bovendien is de paumelle onderhoudsvrij!
-
Dit scharnier is zowel voor links- als rechtsdraaiende deuren geschikt en monteren is eenvoudig
-
De onderste helft (het blad) schuift u in de uitsparing
-
Vervolgens zet u de paumelle vast met een inbussleutel en inbusbout
-
Het bovenste deel van de paumelle monteert u in de deur, alvorens de deur in het geheel af te hangen
-
Het grote voordeel van een paumelle is dat de deur na bevestiging gemakkelijk in en uit het kozijn getild kan worden, handig voor bijvoorbeeld schilderwerkzaamheden
-
En of u nu een basic, industrieel of klassiek interieur heeft
-
Door de keuze uit een zwarte, verchroomde of satijnlook afwerking laat u de inboorpaumelle perfect aansluiten op uw interieurstijl
-
Heeft u een Theuma/ Polynorm inmetselkozijn?
-
Bekijk dan deze paumelle
-
Wist u trouwens dat u niet alleen voor het hangwerk bij ons terecht kunt?
-
Met ons ruime assortiment binnendeurbeslag voorziet u uw gehele binnendeur van al het benodigde hang- en sluitwerk
-
Bekijk bijvoorbeeld eens ons aanbod Binnendeursloten ,schilden en rozetten of deurkrukken
-
Materiaal: staal
-
Soort ring: nylon
-
Toepassing: ten behoeve van opdek binnendeuren
-
Type: stalen inmetselkozijn
-
Draagkracht per stuk: 20 kilogram
-
Dulimex DX HPL148150MP-0 Inboorpaumelle diameter 14 mm zwarte nylon ring voor houten deuren en metalen montagekozijnen staal vernikkeld kopen?
-
Dulimex DX Inboorpaumelle voor opdekdeuren en meer Inboorpaumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6001.481.5343 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60014815343 |
| EAN artikel | 8714140233557 |
| EAN verpakking | 8714140233533 |
| EAN ompak | 8714140244492 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N11298107 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Inboorpaumelles - Inboorpaumelle voor opdekdeuren |
| Productgroep | Inboorpaumelles stalen montagekozijn 14 mm |
| Productsoort | Inboorpaumelle stalen montagekozijn 14 mm |
| Type | HPL148150MP-0 |
| Alternatief type | HPL148150MP0 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Soort ring | Nylon |
| Toepassing | Ten behoeve van opdek binnendeuren |
| A | 78 mm |
| B | 14 mm |
| C | 50 mm |
| Finish | Vernikkeld |
| D | 34 mm |
| E | 33 mm |
| Uitvoering | Stalen inmetselkozijn |
| Draagkracht per stuk | 20 kg |