Ellen brievenbusafsluiter tochtklep Letter Plate Lid Inox 810400050
Artikelnummer: R51010420
- Brievenbusafsluiter tochtklep Letter Plate Lid Inox
- Ellen
- Letter Plate Lid Inox
- 810400050
- 8711286880805
Vanaf 5
€ 195,37 per 5 stuks
13,02 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Brievenbusafsluiter tochtklep Letter Plate Lid Inox
-
Ellen
-
Type Letter Plate Lid Inox
-
810400050
-
8711286880805
-
Toepassing: voor montage aan de binnenzijde van de deur
-
Dicht de brievenbus af tegen tocht
-
Inworp 280 x 42 mm, voldoet aan Post.NL-norm
-
Montage met schroeven
-
Ellen brievenbusafsluiter tochtklep Letter Plate Lid Inox 810400050 kopen?
-
Ellen Tochtklep kunststof en meer Brievenbusafdichtingen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 810400050 |
| EAN artikel | 8711286880805 |
| Intrastat CBS code | 39259080 |
| Artikel ID | N11203476 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Brievenbusafdichtingen - Tochtklep kunststof |
| Productgroep | Brievenbusafsluiters |
| Productsoort | Brievenbusafsluiter tochtklep Letter Plate Lid Inox |
| Type | Letter Plate Lid Inox |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Verpakkingseenheid | 5 stuks |
| Lengte | 378 mm |
| Materiaal | PVC met RVS klep |
| Kleur | RVS geborsteld |
| Toepassing | Buitendeuren |
| Verpakking | DHZ doos |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Hoogte | 17 mm |
| Montage | Schroeven |
| Breedte | 84 mm |