Ellen brievenbusafsluiter tochtklep Letter Plate Lid aluminium zwart 810309050
Artikelnummer: R51010419
- Brievenbusafsluiter tochtklep Letter Plate Lid aluminium zwart
- Ellen
- Letter Plate Aluminium Lid zwart
- 810309050
- 8711286880706
Vanaf 10
€ 37,77 per stuk
14,33 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 50,79 per stuk
1,30 € off
-2,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Brievenbusafsluiter tochtklep Letter Plate Lid aluminium zwart
-
Ellen
-
Type Letter Plate Aluminium Lid zwart
-
810309050
-
8711286880706
-
Toepassing: voor montage aan de binnenzijde van de deur
-
Dicht de brievenbus af tegen tocht
-
Inworp 280 x 42 mm, voldoet aan Post.NL-norm
-
Montage met schroeven
-
Ellen brievenbusafsluiter tochtklep Letter Plate Lid aluminium zwart 810309050 kopen?
-
Ellen Tochtklep kunststof en meer Brievenbusafdichtingen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 810309050 |
| EAN artikel | 8711286880706 |
| Intrastat CBS code | 39259080 |
| Artikel ID | N11203475 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Brievenbusafdichtingen - Tochtklep kunststof |
| Productgroep | Brievenbusafsluiters |
| Productsoort | Brievenbusafsluiter tochtklep Letter Plate Lid aluminium zwart |
| Type | Letter Plate Aluminium Lid zwart |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 378 mm |
| Materiaal | PVC en aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | Buitendeuren |
| Verpakking | DHZ doos |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Hoogte | 17 mm |
| Montage | Schroeven |
| Breedte | 84 mm |