Ellen inbouwprofiel tochtband siliconen zelfklevend Weatherstrip Silicon zwart 6 m 611104050
Artikelnummer: R51010413
- Inbouwprofiel tochtband siliconen zelfklevend Weatherstrip Silicon zwart 6 m
- Ellen
- Weatherstrip Silicone zwart
- 611104050
- 8711286852901
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie zelfklevend tochtband
Beschrijving
-
Inbouwprofiel tochtband siliconen zelfklevend Weatherstrip Silicon zwart 6 m
-
Ellen
-
Type Weatherstrip Silicone zwart
-
611104050
-
8711286852901
-
Toepassing: flexibel tochtband voor alle typen deuren en ramen
-
Materiaal afdichting: siliconen
-
Kier minimaal-maximaal: 2-7 mm
-
Plaatsing in de ruimte tussen kozijn en raam of deur
-
Zelfklevend
-
Onderzijde is voorzien van sterk hechtende zelfklevende laag
-
Ellen inbouwprofiel tochtband siliconen zelfklevend Weatherstrip Silicon zwart 6 m 611104050 kopen?
-
Ellen Tochtprofiel inbouw zelfklevend kunststof en meer Tochtprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 611104050 |
| EAN artikel | 8711286852901 |
| Intrastat CBS code | 39269097 |
| Artikel ID | N11203454 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Tochtprofiel - Tochtprofiel inbouw zelfklevend kunststof |
| Productgroep | Tochtband zelfklevend |
| Productsoort | Inbouwprofiel tochtband siliconen zelfklevend Weatherstrip Silicon zwart 6 m |
| Type | Weatherstrip Silicone zwart |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Verpakkingseenheid | 8 stuks |
| Lengte | 7,5 m |
| Breedte | 9 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Materiaal | Siliconen |
| Kleur | Zwart |
| Verpakking | DHZ doos |
| Uitvoering | Zelfklevend |
| Maximale kier | 7 mm |
| Toepassing | Deuren en ramen |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Zelfklevend |