Ellen inbouwprofiel tochtband schuim zelfklevend Weatherstrip Foam 19x6 mm 10 m 620501450
Artikelnummer: R51010411
- Inbouwprofiel tochtband schuim zelfklevend Weatherstrip Foam 19x6 mm 10 m
- Ellen
- Weatherstrip Foam 19x6 mm
- 620501450
- 8711286853205
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie zelfklevend tochtband
Beschrijving
-
Inbouwprofiel tochtband schuim zelfklevend Weatherstrip Foam 19x6 mm 10 m
-
Ellen
-
Type Weatherstrip Foam 19x6 mm
-
620501450
-
8711286853205
-
Toepassing: flexibel geschuimd tochtband voor alle typen deuren en ramen
-
Materiaal afdichting: PVC
-
Kier minimaal-maximaal: 1-5 mm
-
Plaatsing in de ruimte tussen kozijn en raam of deur
-
Zelfklevend
-
Onderzijde is voorzien van sterk hechtende zelfklevende laag
-
Ellen inbouwprofiel tochtband schuim zelfklevend Weatherstrip Foam 19x6 mm 10 m 620501450 kopen?
-
Ellen Tochtprofiel inbouw zelfklevend kunststof en meer Tochtprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 620501450 |
| EAN artikel | 8711286853205 |
| Intrastat CBS code | 39204390 |
| Artikel ID | N11203457 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Tochtprofiel - Tochtprofiel inbouw zelfklevend kunststof |
| Productgroep | Tochtband zelfklevend |
| Productsoort | Inbouwprofiel tochtband schuim zelfklevend Weatherstrip Foam 19x6 mm 10 m |
| Type | Weatherstrip Foam 19x6 mm |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 6 m |
| Breedte | 19 mm |
| Hoogte | 6 mm |
| Materiaal | PVC |
| Kleur | Wit |
| Verpakking | DHZ verpakt |
| Montage | Zelfklevend |
| Toepassing | Deuren en ramen |
| Eigenschappen | Tochtwerend |