Ellen dorpelprofiel met borstel kunststof Deco bruin 100 cm 110502050
Artikelnummer: R51010358
- Dorpelprofiel kunststof Deco bruin 100 cm
- Ellen
- Deco bruin
- 110502050
- 8711286861408
Vanaf 6
€ 53,31 per 6 stuks
2,22 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie dorpel profielen
Beschrijving
-
Dorpelprofiel kunststof Deco bruin 100 cm
-
Ellen
-
Type Deco bruin
-
110502050
-
8711286861408
-
Toepassing: voor de onderzijde bij deuren zonder stofdorpel en schuifdeuren
-
Ideaal waar de vloerbedekking of tegelvloer doorloopt van de ene naar de andere ruimte
-
Voorzien van schroefgaten
-
Ellen dorpelprofiel met borstel kunststof Deco bruin 100 cm 110502050 kopen?
-
Ellen Dorpelprofiel met borstel kunststof en meer Dorpelprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 110502050 |
| EAN artikel | 8711286861408 |
| Intrastat CBS code | 39162000 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelprofielen - Dorpelprofiel met borstel kunststof |
| Productgroep | Dorpelprofielen kunststof |
| Productsoort | Dorpelprofiel kunststof Deco bruin 100 cm |
| Type | Deco bruin |
| Minimum besteleenheid | 6 stuks |
| Verpakkingseenheid | 6 stuks |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 8 mm |
| Hoogte | 36 mm |
| Materiaal | PVC en PP brush seal |
| Kleur | Bruin |
| Verpakking | DHZ doos |
| Maximale kier | 15 mm |
| Toepassing | Binnendeuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |