Ellen dorpelprofiel met borstel kunststof Deco wit 100 cm 110501050
Artikelnummer: R51010357
- Dorpelprofiel kunststof Deco wit 100 cm
- Ellen
- Deco wit
- 110501050
- 8711286861200
Vanaf 6
€ 8,89 per stuk
2,22 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 11,66 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie dorpel profielen
Beschrijving
-
Dorpelprofiel kunststof Deco wit 100 cm
-
Ellen
-
Type Deco wit
-
110501050
-
8711286861200
-
Toepassing: voor de onderzijde bij deuren zonder stofdorpel en schuifdeuren
-
Ideaal waar de vloerbedekking of tegelvloer doorloopt van de ene naar de andere ruimte
-
Voorzien van schroefgaten
-
Ellen dorpelprofiel met borstel kunststof Deco wit 100 cm 110501050 kopen?
-
Ellen Dorpelprofiel met borstel kunststof en meer Dorpelprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 110501050 |
| EAN artikel | 8711286861200 |
| Intrastat CBS code | 39162000 |
| Artikel ID | N11203465 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelprofielen - Dorpelprofiel met borstel kunststof |
| Productgroep | Dorpelprofielen kunststof |
| Productsoort | Dorpelprofiel kunststof Deco wit 100 cm |
| Type | Deco wit |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Verpakkingseenheid | 6 stuks |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 8 mm |
| Hoogte | 36 mm |
| Materiaal | PVC en PP brush seal |
| Kleur | Wit |
| Verpakking | DHZ doos |
| Maximale kier | 15 mm |
| Toepassing | Binnendeuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |