Ellen dorpelprofiel met borstel RVS Inox de Luxe 100 cm 30600050
Artikelnummer: R51010353
- Dorpelprofiel RVS Inox de Luxe 100 cm
- Ellen
- Inox de Luxe
- 30600050
- 8711286860302
Vanaf 6
€ 111,68 per 6 stuks
5,40 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie dorpel profielen
Beschrijving
-
Dorpelprofiel RVS Inox de Luxe 100 cm
-
Ellen
-
Type Inox de Luxe
-
30600050
-
8711286860302
-
Toepassing: voor de onderzijde van binnendeuren zonder stofdorpel en geschikt voor toepassing bij schuifdeuren
-
Luxe profiel van RVS
-
Onzichtbaargeschroefd
-
Afdekkapjes voor mooie afwerking van de uiteinden worden meegeleverd
-
Voorzien van acrylaatbestendig PVC
-
Ellen dorpelprofiel met borstel RVS Inox de Luxe 100 cm 30600050 kopen?
-
Ellen Dorpelprofiel met borstel aluminium en meer Dorpelprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 30600050 |
| EAN artikel | 8711286860302 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N11203467 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelprofielen - Dorpelprofiel met borstel aluminium |
| Productgroep | Dorpelprofielen aluminium |
| Productsoort | Dorpelprofiel RVS Inox de Luxe 100 cm |
| Type | Inox de Luxe |
| Minimum besteleenheid | 6 stuks |
| Verpakkingseenheid | 6 stuks |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 9 mm |
| Hoogte | 36 mm |
| Materiaal | PVC en PP brush |
| Kleur | RVS geborsteld |
| Verpakking | DHZ doos |
| Maximale kier | 20 mm |
| Toepassing | Binnendeuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |