Ellen dorpel tochtprofiel met borstel aluminium IBS-39 100 cm 40500010
Artikelnummer: R51010109
- Industrieel borstelprofiel IBS-39 100 cm
- Ellen
- IBS 39
- 40500010
- 8711286123018
Vanaf 10
€ 103,65 per 10 stuks
3,01 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Industrieel borstelprofiel IBS-39 100 cm
-
Ellen
-
Type IBS 39
-
40500010
-
8711286123018
-
Toepassing: voor de onderzijde van deuren, schuif- en roldeuren
-
Afdichting door middel van borstel PP
-
Montage met schroeven, 2,8 mm voorgeboord
-
Geschikt voor garage- en industriedeuren
-
Maximale kier 23 mm
-
Houderprofiel 18 mm, borstel 20 mm
-
Ellen dorpel tochtprofiel met borstel aluminium IBS-39 100 cm 40500010 kopen?
-
Ellen Dorpelprofiel met borstel aluminium en meer Dorpelprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 40500010 |
| EAN artikel | 8711286123018 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095507 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelprofielen - Dorpelprofiel met borstel aluminium |
| Productgroep | Industriële borstelprofielen |
| Productsoort | Industrieel borstelprofiel IBS-39 100 cm |
| Type | IBS 39 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 38 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Materiaal | Aluminium en PP brush |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Koker |
| Maximale kier | 23 mm |
| Toepassing | Schuifdeuren en roldeuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |