Ellen opbouw tochtprofiel aluminium ASP deurset 10851223
Artikelnummer: R51010329
- Opbouw tochtprofiel aluminium ASP deurset
- Ellen
- ASP deurset
- 10851223
- 8711286103058
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie ASP
Beschrijving
-
Opbouw tochtprofiel aluminium ASP deurset
-
Ellen
-
Type ASP deurset
-
10851223
-
8711286103058
-
Ideaal afdichtingsprofiel om bestaande toegangsdeuren (kantoren, hotels, zorginstellingen) rook- en geluidswerend te maken
-
Voorzien van sleufgaten voor optimale stelmogelijkheden
-
Montage met bijgeleverde schroeven 3.5x16
-
Verkrijgbaar als deurset van 2x230 + 1x115 cm
-
Voorzien van afdichtingslip van siliconen
-
Standaard geanodiseerd
-
Classificatie volgens NEN EN 12365: W54177
-
Ellen opbouw tochtprofiel aluminium ASP deurset 10851223 kopen?
-
Ellen Tochtprofiel opbouw aluminium en meer Tochtprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 10851223 |
| EAN artikel | 8711286103058 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10925564 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Tochtprofiel - Tochtprofiel opbouw aluminium |
| Productgroep | Opbouwprofielen aluminium |
| Productsoort | Opbouw tochtprofiel aluminium ASP deurset |
| Type | ASP deurset |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Verpakkingseenheid | 1 stuk |
| Lengte | 2300 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Hoogte | 9 mm |
| Materiaal | Aluminium en TPE seal |
| Kleur | Zilver |
| Verpakking | Koker |
| Maximale kier | 10 mm |
| Toepassing | Deuren |
| Eigenschappen | Tocht-rook en geluidwerend |
| Montage | Schroeven |