Ellen onderdorpel tochtprofiel raam ANB-11 300 cm 350100230
Artikelnummer: R51010246
- Onderdorpel tochtprofiel raam ANB-11 300 cm
- Ellen
- ANB-11 AR
- 350100230
- 8711286302239
Vanaf 5
€ 35,05 per stuk
13,30 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 47,14 per stuk
1,21 € off
-2,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Onderdorpel tochtprofiel raam ANB-11 300 cm
-
Ellen
-
Type ANB-11 AR
-
350100230
-
8711286302239
-
Toepassing: voor de onderzijde bij naar binnen draaiende ramen onder andere voor de galerijbouw
-
Dit profiel bij het monteren inkitten
-
Kunststofblokjes om de uiteinden af te dichten kunnen bijgeleverd worden
-
Voor 6 mm afhanging
-
Ellen onderdorpel tochtprofiel raam ANB-11 300 cm 350100230 kopen?
-
Ellen Tochtprofiel opbouw aluminium en meer Tochtprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 350100230 |
| EAN artikel | 8711286302239 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095501 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Tochtprofiel - Tochtprofiel opbouw aluminium |
| Productgroep | Opbouwprofielen voor 6 mm afhang |
| Productsoort | Onderdorpel tochtprofiel raam ANB-11 300 cm |
| Type | ANB-11 AR |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Verpakkingseenheid | 5 stuks |
| Lengte | 3000 mm |
| Breedte | 38 mm |
| Hoogte | 33 mm |
| Materiaal | Aluminium en TPE seal |
| Kleur | Aluminium met TPE afdichting |
| Verpakking | Koker |
| Kier | 6 mm |
| Toepassing | Binnendraaiende ramen |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |