Ellen inbouwprofiel tochtband siliconen zelfklevend Omega 25 m 917204925
Artikelnummer: R51010325
- Inbouwprofiel tochtband siliconen zelfklevend tochtband Omega 25 m
- Ellen
- Omega
- 917204925
- 8711286608089
Vanaf 2
€ 119,62 per 2 stuks
17,36 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Inbouwprofiel tochtband siliconen zelfklevend tochtband Omega 25 m
-
Ellen
-
Type Omega
-
917204925
-
8711286608089
-
Toepassing: flexibel tochtband voor alle typen deuren en ramen
-
Materiaal afdichting: siliconen
-
Kier minimaal-maximaal: 2-7 mm
-
Plaatsing in de ruimte tussen kozijn en raam of deur
-
Zelfklevend
-
Onderzijde is voorzien van sterk hechtende zelfklevende laag
-
Ellen inbouwprofiel tochtband siliconen zelfklevend Omega 25 m 917204925 kopen?
-
Ellen Tochtprofiel inbouw zelfklevend kunststof en meer Tochtprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 917204925 |
| EAN artikel | 8711286608089 |
| Intrastat CBS code | 39269097 |
| Artikel ID | N10737719 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Tochtprofiel - Tochtprofiel inbouw zelfklevend kunststof |
| Productgroep | Tochtband zelfklevend |
| Productsoort | Inbouwprofiel tochtband siliconen zelfklevend tochtband Omega 25 m |
| Type | Omega |
| Minimum besteleenheid | 2 stuks |
| Verpakkingseenheid | 2 stuks |
| Lengte | 25 m |
| Breedte | 9 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Materiaal | Siliconen |
| Kleur | Wit |
| Verpakking | Haspel |
| Uitvoering | Zelfklevend |
| Maximale kier | 7 mm |
| Toepassing | Deuren en ramen |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Zelfklevend |