Ellen onderdorpel opbouw slijtprofiel deur aluminium ANB-S6 300 cm 340900930
Artikelnummer: R51010244
- Onderdorpel slijtprofiel deur ANB-S6 300 cm
- Ellen
- ANB S6
- 340900930
- 8711286301034
Vanaf 2
€ 160,75 per 2 stuks
26,79 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Onderdorpel slijtprofiel deur ANB-S6 300 cm
-
Ellen
-
Type ANB S6
-
340900930
-
8711286301034
-
Toepassing: voor de onderzijde bij naar binnen draaiende deuren
-
Aanslagprofiel op de onderdorpel in combinatie met rondgaande dichting
-
Voorzien van afwaterings- en schroefgaten
-
Voor 6 mm afhanging
-
Ellen onderdorpel opbouw slijtprofiel deur aluminium ANB-S6 300 cm 340900930 kopen?
-
Ellen Tochtprofiel opbouw aluminium en meer Tochtprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 340900930 |
| EAN artikel | 8711286301034 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095652 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Tochtprofiel - Tochtprofiel opbouw aluminium |
| Productgroep | Opbouwprofielen voor 6 mm afhang |
| Productsoort | Onderdorpel slijtprofiel deur ANB-S6 300 cm |
| Type | ANB S6 |
| Minimum besteleenheid | 2 stuks |
| Verpakkingseenheid | 2 stuks |
| Lengte | 3000 mm |
| Breedte | 57 mm |
| Hoogte | 33 mm |
| Materiaal | Aluminium en TPE seal |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Koker |
| Kier | 6 mm |
| Toepassing | Buitendraaiende deuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |