Ellen opbouw tochtprofiel met borstel aluminium ATS-B 230 cm 10300023
Artikelnummer: R51010255
- Opbouw tochtprofiel aluminium ATS-B 230 cm
- Ellen
- ATS B
- 10300023
- 8711286101009
Vanaf 25
€ 287,68 per 25 stuks
4,36 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Opbouw tochtprofiel aluminium ATS-B 230 cm
-
Ellen
-
Type ATS B
-
10300023
-
8711286101009
-
Toepassing voor deuren en ramen, in het bijzonder voor schuifdeuren en -ramen
-
Afdichting door middel van borstel
-
Voorzien van spijkergaatjes
-
Ellen opbouw tochtprofiel met borstel aluminium ATS-B 230 cm 10300023 kopen?
-
Ellen Tochtprofiel opbouw met borstel aluminium en meer Tochtprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 10300023 |
| EAN artikel | 8711286101009 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10339337 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Tochtprofiel - Tochtprofiel opbouw met borstel aluminium |
| Productgroep | Opbouwprofielen aluminium |
| Productsoort | Opbouw tochtprofiel aluminium ATS-B 230 cm |
| Type | ATS B |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Verpakkingseenheid | 25 stuks |
| Lengte | 2300 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Materiaal | Aluminium en PP brush |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Koker |
| Maximale kier | 10 mm |
| Toepassing | Schuifdeuren en schuiframen |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Nagels |
Aanbevolen producten
-
Ellen tochtstripnagel gegalvaniseerd 1.6x25 mm set 55 stuks 850100050
R51010343
- Tochtstripnagel gegalvaniseerd 1.6x25 mm set 55 stuks
- Ellen
- Gegalvaniseerd
- 850100050
- 8711286830107
Vanaf 20 € 19,63 per 20 sets 0,17 € off -15% Incl. 21,00% BTW -
Ellen tochtstripnagel RVS 1.6x25 mm set 55 stuks 850100350
R51010344
- Tochtstripnagel RVS 1.6x25 mm set 55 stuks
- Ellen
- RVS
- 850100350
- 8711286830206
Vanaf 20 € 35,81 per 20 sets 0,45 € off -20% Incl. 21,00% BTW -
Ellen tochtstripnagel ijzervernikkeld 1 kg 850100901
R51010295
- Tochtstripnagel ijzervernikkeld 1 kg
- Ellen
- Ijzer vernikkeld
- 850100901
- 8711286904044
Vanaf 1 € 17,65 per kg 3,12 € off -15% Incl. 21,00% BTW