Ellen dorpel tochtprofiel met borstel aluminium IBS-50 100 cm 40700010
Artikelnummer: R51010112
- Industrieel borstelprofiel IBS-50 100 cm
- Ellen
- IBS 50
- 40700010
- 8711286121014
Vanaf 10
€ 113,91 per 10 stuks
3,31 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Industrieel borstelprofiel IBS-50 100 cm
-
Ellen
-
Type IBS 50
-
40700010
-
8711286121014
-
Toepassing: voor de onderzijde van deuren, schuif- en roldeuren
-
Afdichting door middel van borstel PP
-
Montage met schroeven, 2,8 mm voorgeboord
-
Geschikt voor garage- en industriedeuren
-
Maximale kier 33 mm
-
Houderprofiel 20 mm, borstel 30 mm
-
Ellen dorpel tochtprofiel met borstel aluminium IBS-50 100 cm 40700010 kopen?
-
Ellen Tochtprofiel opbouw met borstel aluminium en meer Tochtprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 40700010 |
| EAN artikel | 8711286121014 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095510 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Tochtprofiel - Tochtprofiel opbouw met borstel aluminium |
| Productgroep | Industriële borstelprofielen |
| Productsoort | Industrieel borstelprofiel IBS-50 100 cm |
| Type | IBS 50 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Materiaal | Aluminium en PP brush |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Koker |
| Maximale kier | 33 mm |
| Toepassing | Schuifdeuren en roldeuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |