Ellen opbouw tochtprofiel aluminium ARP Plus 300 cm 20450230
Artikelnummer: R51010328
- Opbouw tochtprofiel aluminium ARP Plus 300 cm
- Ellen
- ARP Plus
- 20450230
- 8711286106851
Vanaf 25
€ 387,47 per 25 stuks
5,88 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Opbouw tochtprofiel aluminium ARP Plus 300 cm
-
Ellen
-
Type ARP Plus
-
20450230
-
8711286106851
-
Toepassing: voor naar binnen en buiten draaiende deuren en ramen
-
Er hoeft niet op 6 mm afgehangen te worden
-
Voorzien van schroefgaatjes
-
Montage in de dag op het kozijn met schroeven 3,2 mm
-
Voorzien van acrylaatbestendig PVC
-
Standaard geanodiseerd
-
materiaal: aluminium + TPE seal
-
Ellen opbouw tochtprofiel aluminium ARP Plus 300 cm 20450230 kopen?
-
Ellen Tochtprofiel opbouw aluminium en meer Tochtprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 20450230 |
| EAN artikel | 8711286106851 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10925561 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Tochtprofiel - Tochtprofiel opbouw aluminium |
| Productgroep | Opbouwprofielen aluminium |
| Productsoort | Opbouw tochtprofiel aluminium ARP Plus 300 cm |
| Type | ARP Plus |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Verpakkingseenheid | 25 stuks |
| Lengte | 3000 mm |
| Breedte | 21 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Materiaal | Aluminium en TPE seal |
| Kleur | Zilver |
| Verpakking | Koker |
| Maximale kier | 10 mm |
| Toepassing | Deuren en ramen |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |
| Bewerking | Geanodiseerd |
Aanbevolen producten
-
Ellen profiel schroef RVS 3x20 mm T10 set 55 stuks 850100750
R51010424
- Schroef RVS 3x20 mm T10 set 55 stuks
- Ellen
- RVS
- 850100750
- 8711286830404
Vanaf 20 € 68,97 per 20 sets 1,00 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW