Ellen slijtdorpelprofiel ANB-7 zelfklevend 300 cm 330902230
Artikelnummer: R51010241
- Slijtdorpel ANB-7 zelfklevend 300 cm
- Ellen
- ANB 7 AR ZK
- 330902230
- 8711286294800
Vanaf 10
€ 303,86 per 10 stuks
11,53 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Slijtdorpel ANB-7 zelfklevend 300 cm
-
Ellen
-
Type ANB 7 AR ZK
-
330902230
-
8711286294800
-
Toepassing: als slijtdorpel voor de onderzijde van naar buiten draaiende deuren met een 6 mm afhangspeling
-
Afdichting door middel van kunststof lip (TPE)
-
Montage op de dorpel met schroeven
-
Ellen slijtdorpelprofiel ANB-7 zelfklevend 300 cm 330902230 kopen?
-
Ellen Dorpelprofiel aluminium en meer Dorpelprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 330902230 |
| EAN artikel | 8711286294800 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095814 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelprofielen - Dorpelprofiel aluminium |
| Productgroep | Slijtdorpels voor 6 mm afhanging |
| Productsoort | Slijtdorpel ANB-7 zelfklevend 300 cm |
| Type | ANB 7 AR ZK |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 3000 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 3 mm |
| Materiaal | Aluminium met TPE afdichting |
| Uitvoering | Zelfklevend |
| Kleur | Aluminium |
| Toepassing | Buitendraaiende deuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Kier | 6 mm |
| Montage | Zelfklevend |