Ellen slijtdorpelprofiel ANB-6 100 cm 330500210
Artikelnummer: R51010232
- Slijtdorpel ANB-6 100 cm
- Ellen
- ANB 6 AR onverpakt
- 330500210
- 8711286291205
Vanaf 10
€ 7,73 per stuk
2,24 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 10,22 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Slijtdorpel ANB-6 100 cm
-
Ellen
-
Type ANB 6 AR onverpakt
-
330500210
-
8711286291205
-
Toepassing: als slijtdorpel voor de onderzijde van naar buiten draaiende deuren
-
Afdichting door middel van kunststof lip (TPE)
-
Montage op de dorpel met schroeven. 5,8 mm voorgeboord en verzonken
-
Ellen slijtdorpelprofiel ANB-6 100 cm 330500210 kopen?
-
Ellen Dorpelprofiel aluminium en meer Dorpelprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 330500210 |
| EAN artikel | 8711286291205 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095494 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelprofielen - Dorpelprofiel aluminium |
| Productgroep | Slijtdorpels voor 6 mm afhanging |
| Productsoort | Slijtdorpel ANB-6 100 cm |
| Type | ANB 6 AR onverpakt |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 33 mm |
| Hoogte | 3 mm |
| Materiaal | Aluminium en TPE seal |
| Kleur | Aluminium |
| Uitvoering | 5,8 mm voorgeboord en verzonken |
| Kier | 6 mm |
| Verpakking | Koker |
| Toepassing | Buitendraaiende deuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |