Ellen slijtdorpel profiel Threshold Seal R5 100 cm 20700050
Artikelnummer: R51010347
- Slijtdorpel profiel Threshold Seal R5 100 cm
- Ellen
- Threshold Seal R5
- 20700050
- 8711286840106
Vanaf 6
€ 10,83 per stuk
3,14 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 14,33 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Slijtdorpel profiel Threshold Seal R5 100 cm
-
Ellen
-
Type Threshold Seal R5
-
20700050
-
8711286840106
-
Toepassing: slijtdorpel voor naar buiten draaiende deuren
-
Er hoeft niet 6 mm afgehangen te worden
-
Voorzien van schroefgaatjes
-
Voorzien van acrylaatbestendig PVC
-
Ellen slijtdorpel profiel Threshold Seal R5 100 cm 20700050 kopen?
-
Ellen Dorpelprofiel aluminium en meer Dorpelprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 20700050 |
| EAN artikel | 8711286840106 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N11203447 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelprofielen - Dorpelprofiel aluminium |
| Productgroep | Dorpelprofielen aluminium |
| Productsoort | Slijtdorpel profiel Threshold Seal R5 100 cm |
| Type | Threshold Seal R5 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Verpakkingseenheid | 6 stuks |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 7 mm |
| Hoogte | 34 mm |
| Materiaal | Aluminium en TPE seal |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | DHZ doos |
| Maximale kier | 7 mm |
| Toepassing | Buitendraaiende deuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |