Ellen opbouw tochtprofiel aluminium ANB 16 230 cm 390600232
Artikelnummer: R51010217
- Opbouw tochtprofiel aluminium ANB 16 230 cm
- Ellen
- ANB 16 AR (L en R)
- 390600232
- 8711286305407
Vanaf 25
€ 474,86 per 25 stuks
8,14 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Opbouw tochtprofiel aluminium ANB 16 230 cm
-
Ellen
-
Type ANB 16 AR (L en R)
-
390600232
-
8711286305407
-
Toepassing: voor naar binnen en buiten draaiende deuren en ramen
-
Speciaal voor renovatiedoeleinden
-
Afdichting door middel van siliconen lip
-
Montage op de dag met Ellen spijkers 1,6 x 25 mm
-
Ellen opbouw tochtprofiel aluminium ANB 16 230 cm 390600232 kopen?
-
Ellen Tochtprofiel opbouw aluminium en meer Tochtprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 390600232 |
| EAN artikel | 8711286305407 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095643 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Tochtprofiel - Tochtprofiel opbouw aluminium |
| Productgroep | Opbouwprofielen voor 6 mm afhang |
| Productsoort | Opbouw tochtprofiel aluminium ANB 16 230 cm |
| Type | ANB 16 AR (L en R) |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Verpakkingseenheid | 25 stuks |
| Lengte | 2320 mm |
| Breedte | 26 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Materiaal | Aluminium en silicone seal |
| Kleur | Zilver |
| Maximale kier | 13 mm |
| Verpakking | Koker |
| Toepassing | Deuren en ramen |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Nagels |
Aanbevolen producten
-
Ellen tochtstripnagel RVS 1.6x25 mm set 55 stuks 850100350
R51010344
- Tochtstripnagel RVS 1.6x25 mm set 55 stuks
- Ellen
- RVS
- 850100350
- 8711286830206
Vanaf 20 € 35,81 per 20 sets 0,45 € off -20% Incl. 21,00% BTW -
Ellen tochtstripnagel RVS 1 kg 850100904
R51010000
- Tochtstripnagel RVS 1 kg
- Ellen
- RVS
- 850100904
- 8711286904068
Vanaf 1 € 57,50 per kg 14,38 € off -20% Incl. 21,00% BTW