Ellen opbouw tochtprofiel aluminium Elro XL 230 cm 50200223
Artikelnummer: R51010330
- Opbouw tochtprofiel aluminium Elro XL 230 cm
- Ellen
- Elro XL
- 50200223
- 8711286142248
Vanaf 25
€ 157,30 per 25 stuks
2,10 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Opbouw tochtprofiel aluminium Elro XL 230 cm
-
Ellen
-
Type Elro XL
-
50200223
-
8711286142248
-
Toepassing: voor naar binnen- en buiten draaiende deuren en ramen
-
Maximale kier 13 mm
-
Voorzien van spijkergaatjes
-
maximale kier: 13
-
Ellen opbouw tochtprofiel aluminium Elro XL 230 cm 50200223 kopen?
-
Ellen Tochtprofiel opbouw aluminium gelakt en meer Tochtprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 50200223 |
| EAN artikel | 8711286142248 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10949787 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Tochtprofiel - Tochtprofiel opbouw aluminium gelakt |
| Productgroep | Opbouwprofielen aluminium |
| Productsoort | Opbouw tochtprofiel aluminium Elro XL 230 cm |
| Type | Elro XL |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Verpakkingseenheid | 25 stuks |
| Lengte | 2300 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Hoogte | 5 mm |
| Materiaal | Aluminium met kunststof afdichting |
| Kleur | Zilver |
| Maximale kier | 13 mm |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Toepassing | Deuren en ramen |
| Montage | Nagels |
| Verpakking | Koker |
Aanbevolen producten
-
Ellen tochtstripnagel gegalvaniseerd 1.6x25 mm set 55 stuks 850100050
R51010343
- Tochtstripnagel gegalvaniseerd 1.6x25 mm set 55 stuks
- Ellen
- Gegalvaniseerd
- 850100050
- 8711286830107
Vanaf 20 € 19,63 per 20 sets 0,17 € off -15% Incl. 21,00% BTW -
Ellen tochtstripnagel ijzervernikkeld 1 kg 850100901
R51010295
- Tochtstripnagel ijzervernikkeld 1 kg
- Ellen
- Ijzer vernikkeld
- 850100901
- 8711286904044
Vanaf 1 € 17,65 per kg 3,12 € off -15% Incl. 21,00% BTW