Ellen dorpelprofiel met borstel aluminium DBS 300 cm 30700030
Artikelnummer: R51010103
- Dorpelprofiel aluminium DBS 300 cm
- Ellen
- DBS
- 30700030
- 8711286116232
Vanaf 10
€ 215,80 per 10 stuks
7,19 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie dorpel profielen
Beschrijving
-
Dorpelprofiel aluminium DBS 300 cm
-
Ellen
-
Type DBS
-
30700030
-
8711286116232
-
Toepassing: voor de onderkant bij binnendeuren
-
Dit profiel leent zich bij uitstek voor het plaatsen onderaan deuren zonder stofdorpel en voor doordraaiende deuren
-
Voorzien van schroefgaten
-
Ellen dorpelprofiel met borstel aluminium DBS 300 cm 30700030 kopen?
-
Ellen Dorpelprofiel met borstel aluminium en meer Dorpelprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 30700030 |
| EAN artikel | 8711286116232 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095808 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelprofielen - Dorpelprofiel met borstel aluminium |
| Productgroep | Dorpelprofielen aluminium |
| Productsoort | Dorpelprofiel aluminium DBS 300 cm |
| Type | DBS |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 3000 mm |
| Breedte | 27 mm |
| Hoogte | 13 mm |
| Materiaal | Aluminium en PP brush |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Koker |
| Maximale kier | 13 mm |
| Toepassing | Binnendeuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |