Ellen slijtdorpel profiel ARP-5 300 cm 20700230
Artikelnummer: R51010096
- Slijtdorpel profiel ARP-5 300 cm
- Ellen
- ARP 5
- 20700230
- 8711286109234
Vanaf 15
€ 366,54 per 15 stuks
9,27 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Slijtdorpel profiel ARP-5 300 cm
-
Ellen
-
Type ARP 5
-
20700230
-
8711286109234
-
Toepassing: slijtdorpel voor naar buiten draaiende deuren
-
Er hoeft niet 6 mm afgehangen te worden
-
Voorzien van schroefgaatjes
-
Voorzien van acrylaatbestendig PVC
-
Ellen slijtdorpel profiel ARP-5 300 cm 20700230 kopen?
-
Ellen Dorpelprofiel aluminium en meer Dorpelprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 20700230 |
| EAN artikel | 8711286109234 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095539 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelprofielen - Dorpelprofiel aluminium |
| Productgroep | Dorpelprofielen aluminium |
| Productsoort | Slijtdorpel profiel ARP-5 300 cm |
| Type | ARP 5 |
| Minimum besteleenheid | 15 stuks |
| Verpakkingseenheid | 15 stuks |
| Lengte | 300 cm |
| Breedte | 7 mm |
| Hoogte | 34 mm |
| Materiaal | Aluminium en TPE seal |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Koker |
| Maximale kier | 7 mm |
| Toepassing | Buitendraaiende deuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |