Ellen dorpelprofiel aluminium ADS-300 300 cm 30100230
Artikelnummer: R51010090
- Dorpelprofiel aluminium ADS-300 300 cm
- Ellen
- ADS AR
- 30100230
- 8711286110438
Vanaf 15
€ 276,03 per 15 stuks
6,98 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie dorpel profielen
Beschrijving
-
Dorpelprofiel aluminium ADS-300 300 cm
-
Ellen
-
Type ADS AR
-
30100230
-
8711286110438
-
Toepassing voor de onderzijde bij naar binnen draaiende deuren
-
Voorzien van schroefgaten
-
Voorzien van acrylaatbestendig PVC
-
Ellen dorpelprofiel aluminium ADS-300 300 cm 30100230 kopen?
-
Ellen Dorpelprofiel aluminium en meer Dorpelprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 30100230 |
| EAN artikel | 8711286110438 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095474 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelprofielen - Dorpelprofiel aluminium |
| Productgroep | Dorpelprofielen aluminium |
| Productsoort | Dorpelprofiel aluminium ADS-300 300 cm |
| Type | ADS AR |
| Minimum besteleenheid | 15 stuks |
| Verpakkingseenheid | 15 stuks |
| Lengte | 3000 mm |
| Breedte | 7 mm |
| Hoogte | 39 mm |
| Materiaal | Aluminium en TPE seal |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Koker |
| Maximale kier | 20 mm |
| Toepassing | Binnendraaiende deuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |
Aanbevolen producten
-
Ellen profiel schroef 2.6x16 mm set 55 stuks 850100550
R51010423
- Schroef 2.6x16 mm set 55 stuks
- Ellen
- Metaal
- 850100550
- 8711286830305
Vanaf 20 € 1,36 per set 0,29 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 1 € 1,78 per set Incl. 21,00% BTW