Olda FS R15 sluitpot type FSR 15 lijm type diameter 13 mm voor schoten tussen diameter 10 mm tot diameter 15 mm RVS 0820.117.1501
Artikelnummer: A30205018
- Anti-stof sluitpot FS R
- Olda
- Type FS R15
- 0820.117.1501
- 7340171403778
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Anti-stof sluitpot FS R
-
Merk Olda
-
Type FS R15
-
0820.117.1501
-
7340171403778
-
Heb je ook weleens gehoord van een verminderde werking van een kantschuif of espagnoletsluiting doordat stof en vuil zich ophoopt in de sluitkom in de vloer?
-
Of ben je op zoek naar een manier om een grendel, deurnaald of andere schoot in de grond te borgen?
-
Dan zijn deze anti-stof sluitpotten van OLDA een goede oplossing
-
Deze roestvaststalen anti-stof sluitpotten garanderen een blijvende soepele vergrendeling van deuren met een espagnoletsluiting of kantschuif en verlengen daarmee de levensduur van deze producten
-
Doordat er zich geen stof of vuil in de sluitpot kan ophopen borgt de sluitpot de schoot altijd volledig en daarmee voorkom je mogelijke schade aan kantschuiven of espagnoletsluitingen
-
Bovendien ziet deze sluitpot er een stuk frisser uit dan een open sluitpot vol stof en vuil in de vloer
-
De FS-serie is rond van vorm en heeft een openingsdiepte van 22 mm voor de schoot
-
Hij wordt standaard verlijmd in de vloer
-
Daarnaast is het mogelijk deze sluitpot in combinatie met de FS R30 30 in de vloer te schroeven
-
De FS-serie sluitpot is verkrijgbaar in twee formaten
-
De FS R12 heeft een openingsdiameter van 13 mm en is geschikt voor schoten van diameter 8-12 mm
-
De FS R15 is de grotere variant van de FS 12 en heeft een openingsdiameter van 16 mm
-
Deze is geschikt voor schoten van diameter 10-15 mm
-
Ben je op zoek naar een ovalen anti-stof sluitpot?
-
Bekijk dan de FS serie
-
Details: verend en stofdicht
-
Toepassing: in tegels, marmer, steen en hout, maar ook aluminium en staal
-
Bevestiging: verlijm in vloer of dorpel
-
Extra: schroefmontage mogelijk i.c.m FS R30 30
-
Hoogte: 50
-
Buitenmaat diameter : 22
-
openingsdiepte: 22
-
Voorplaat diameter : 30
-
Voorplaat dikte: 2
-
Materiaal: RVS
-
Olda FS R15 sluitpot type FSR 15 lijm type diameter 13 mm voor schoten tussen diameter 10 mm tot diameter 15 mm RVS 0820.117.1501 kopen?
-
Olda Sluitpot en meer Espagnolet toebehoren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Olda voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0820.117.1501 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8201171501 |
| EAN artikel | 7340171403778 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N11291847 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Olda |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Espagnolet toebehoren - Sluitpot |
| Productgroep | Anti-stof sluitpotten FS R |
| Productsoort | Anti-stof sluitpot FS R |
| Type | FS R15 |
| Alternatief type | FSR15 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Opening diameter | 16 mm |
| Geschikt voor schoot diameter | 10-15 mm |
| Details | Verend en stofdicht |
| Toepassing | In tegels, marmer, steen en hout, maar ook aluminium en staal |
| Bevestiging | Verlijm in vloer of dorpel |
| Extra | Schroefmontage mogelijk in combinatie met FS R30 30 |
| Hoogte | 50 mm |
| Buitenmaat diameter | 22 mm |
| Openingsdiepte | 22 mm |
| Voorplaat diameter | 30 mm |
| Voorplaat dikte | 2 mm |
| Materiaal | RVS |