Deni POT 13 sluitpot 13 mm instort model voor pompespagnolet stangen 0160.507.1010
Artikelnummer: A30203636
- Pompespagnolet sluitpot
- Deni
- Type POT 13
- 0160.507.1010
- 8714140206858
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Pompespagnolet sluitpot
-
Merk Deni
-
Type POT 13
-
0160.507.1010
-
8714140206858
-
Om een deur of raam met een pompespagnoletsluiting te vergrendelen wordt de stang aan de boven- en onderkant in het kozijn of in de vloer en het plafond geschoven
-
Sluit jouw pompespagnotsluiting in een houten of betonnen vloer?
-
Gebruik dan deze sluitpot
-
De sluitpot wordt verzonken in de vloer en creeert zo de mogelijkheid om de deur stevig te vergrendelen
-
Voor vergrendeling aan de bovenkant volstaat in de meeste gevallen een hoeksluitsluitplaat
-
Ben je op zoek naar een complete en inbraakwerende sluiting voor stolpdeuren?
-
Bekijk dan onze SKG** Espagnoletsluiting
-
Let op: Je bestelt hier alleen de sluitpot
-
Toepassing: ten behoeve van pompespagnoletten
-
Materiaal: aluminium
-
Schootdiepte: 28 mm
-
Model: instort
-
Deni POT 13 sluitpot 13 mm instort model voor pompespagnolet stangen 0160.507.1010 kopen?
-
Deni Sluitpot en meer Espagnolet toebehoren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Deni voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0160.507.1010 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1605071010 |
| EAN artikel | 8714140206858 |
| EAN verpakking | 4016753030313 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10791713 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Deni |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Espagnolet toebehoren - Sluitpot |
| Productgroep | Pompespagnolet sluitpotten |
| Productsoort | Pompespagnolet sluitpot |
| Type | POT 13 |
| Alternatief type | POT13 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Toepassing | Ten behoeve van pompespagnoletten |
| Materiaal | Aluminium |
| Schootdiepte | 28 mm |
| Schoot diameter | 13 mm |
| B | 35 mm |
| A | 15 mm |
| Model | Instort |