Olda 39 DK GR profiellengte type 31 DK GR voor 30 DK staal grijs 0838.039.2121
Artikelnummer: A30205009
- Profielverlenging sluitvolgorderegelaar 39 DK
- Olda
- Type 39 DK GR
- 0838.039.2121
- 7340171405789
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Profielverlenging sluitvolgorderegelaar 39 DK
-
Merk Olda
-
Type 39 DK GR
-
0838.039.2121
-
7340171405789
-
Heb je een OLDA sluitvolgorderegelaar 30 DK gemonteerd, maar ziet dit er vreemd uit aan de onderkant van het kozijn omdat hij niet de hele breedte van het kozijn beslaat?
-
Dan is deze profielverlenging 39 DK een goede oplossing om een esthetisch geheel te creëren
-
De profielverlenging dient als verlengstuk van de sluitvolgorderegelaar en wordt in het koppelstuk van de sluitvolgorderegelaar geschoven
-
Hij heeft een standaardlengte van 1000 mm maar kan eenvoudig op maat worden gemaakt zodat de hele breedte van het deurkozijn wordt bedekt
-
Heb je de sluitvolgorderegelaar 30 DK in combinatie met de montageplaatjes 31 DK aan de achterkant van het kozijn bevestigd?
-
Geen probleem
-
Ook in dit geval kan de profielverlenging gemonteerd worden
-
: op aanvraag leverbaar
-
Details: verlengstuk voor sluitvolgorderegelaar 30 DK, ook i.c.m 31 DK
-
Bevestiging: via adapter in sluitvolgorderegelaar te klikken
-
Montage: 1 st
-
6.3*38 mm schroef (meegeleverd)
-
Bijzonderheden: lengte in te korten naar gewenste maat
-
Materiaal profiel: staal
-
Materiaal en kleur adapter: zwart plastic
-
Olda 39 DK GR profiellengte type 31 DK GR voor 30 DK staal grijs 0838.039.2121 kopen?
-
Olda Sluitvolgorderegelaar en meer Deurdranger toebehoren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Olda voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0838.039.2121 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8380392121 |
| EAN artikel | 7340171405789 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N11291880 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Olda |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Deurdranger toebehoren - Sluitvolgorderegelaar |
| Productgroep | Profielverlenging 39 DK |
| Productsoort | Profielverlenging sluitvolgorderegelaar 39 DK |
| Type | 39 DK GR |
| Alternatief type | 39DKGR |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Opmerking | Op aanvraag leverbaar |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Dikte adapter | 10 mm |
| Details | Verlengstuk voor sluitvolgorderegelaar 30 DK, ook in combinatie met 31 DK |
| Bevestiging | Via adapter in sluitvolgorderegelaar te klikken |
| Montage | 1 stuk 6.3x38 mm schroef (meegeleverd) |
| Bijzonderheden | Lengte in te korten naar gewenste maat |
| Materiaal profiel | Staal |
| Materiaal en kleur adapter | Zwart plastic |