Olda 25 DK WT sluitvolgorderegelaar type 25 DK WT opbouw deurkozijn staal wit 0830.025.2021
Artikelnummer: A30205002
- Sluitvolgorderegelaar 25 DK
- Olda
- Type 25 DK WT
- 0830.025.2021
- 7340171405642
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Sluitvolgorderegelaar 25 DK
-
Merk Olda
-
Type 25 DK WT
-
0830.025.2021
-
7340171405642
-
Bij dubbele deuren is het belangrijk dat de passieve deur sluit voor de actieve deur
-
Met deze sluitvolgorderegelaar van het merk OLDA regel je de sluitvolgorde van dubbele deuren
-
De actieve deur wordt door de regelaar tegengehouden totdat de passieve deur gesloten is
-
Vervolgens wordt de actieve deur gesloten
-
De sluitvolgorderegelaar 25 DK is gemaakt van staal en werkt met twee armen waarvan de lange arm de actieve deur tegenhoudt totdat de passieve deur gesloten is
-
De regelaar is omkeerbaar, zodat hij zowel bij linker als rechter passieve deuren kan worden gebruikt
-
Deze sluitvolgorderegelaar is verkrijgbaar in het mat zwart, wit en grijs
-
Montage is eenvoudig doordat de sluitvolgorderegelaar met de vier inbegrepen schroeven boven de deuren op het kozijn wordt bevestigd
-
Deze sluitvolgorderegelaar wordt geleverd inclusief steun- en geleideplaatje en het montagemateriaal
-
omschrijving: coördineert het automatisch sluiten van dubbele deuren
-
Toepassing: wordt bovenaan dubbele deuren bevestigd
-
Bijzonderheden: omkeerbaar
-
Accessoires: steun- en geleideplaatje meegeleverd
-
Lengte montageplaat: 172
-
Breedte montageplaat: 30
-
Lengte lange arm (incl
-
Wielen): 167
-
Lengte korte arm (incl
-
Wielen): 70
-
Wiel diameter : 30
-
Breedte wiel: 15
-
Materiaal: staal
-
Montage: 4 stuks 4.5*30 mm schroeven (meegeleverd)
-
Olda 25 DK WT sluitvolgorderegelaar type 25 DK WT opbouw deurkozijn staal wit 0830.025.2021 kopen?
-
Olda Sluitvolgorderegelaar en meer Deurdranger toebehoren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Olda voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0830.025.2021 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8300252021 |
| EAN artikel | 7340171405642 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N11291871 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Olda |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Deurdranger toebehoren - Sluitvolgorderegelaar |
| Productgroep | Sluitvolgorderegelaars 25 DK |
| Productsoort | Sluitvolgorderegelaar 25 DK |
| Type | 25 DK WT |
| Alternatief type | 25DKWT |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Wit (RAL 9010) |
| Omschrijving | Coördineert het automatisch sluiten van dubbele deuren |
| Toepassing | Wordt bovenaan dubbele deuren bevestigd |
| Bijzonderheden | Omkeerbaar |
| Accessoires | Steun- en geleideplaatje meegeleverd |
| Lengte montageplaat | 172 mm |
| Breedte montageplaat | 30 mm |
| Lengte lange arm (inclusief wielen) | 167 mm |
| Lengte korte arm (inclusief wielen) | 70 mm |
| Wiel diameter | 30 mm |
| Breedte wiel | 15 mm |
| Materiaal | Staal |
| Montage | 4 stuks 4.5x30 mm schroeven (meegeleverd) |