Dulimex DX KSS 601B ZK kogelsnapslot 60x11 mm massief messing zak 4 stuks 5413.400.6011
Artikelnummer: A30204231
- Kogelsnapslot messing gepolijst
- Dulimex DX
- Type KSS 601B ZK
- 5413.400.6011
- 8714140209972
Vanaf 6
€ 14,57 per zakken
4,23 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 20,68 per zakken
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 90
€ 14,10 per zakken
4,70 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kogelsnapslot messing gepolijst
-
Merk Dulimex DX
-
Type KSS 601B ZK
-
5413.400.6011
-
8714140209972
-
Materiaal: massief messing
-
Finish: gepolijst
-
Dulimex DX KSS 601B ZK kogelsnapslot 60x11 mm massief messing zak 4 stuks 5413.400.6011 kopen?
-
Dulimex DX Kogelsnapper messing en meer Snapsluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 5413.400.6011 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 54134006011 |
| EAN artikel | 8714140209972 |
| EAN verpakking | 8714140209958 |
| EAN ompak | 8714140209965 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10944952 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Snapsluitingen - Kogelsnapper messing |
| Productgroep | Kogelsnapsloten-kogelsnappers messing gepolijst |
| Productsoort | Kogelsnapslot messing gepolijst |
| Type | KSS 601B ZK |
| Alternatief type | KSS601BZK |
| Minimum besteleenheid | 6 zakken |
| Materiaal | Massief messing |
| Finish | Gepolijst |
| A | 60 mm |
| B | 11 mm |
| C | 50 mm |
| D | 28 mm |
| E | 11 mm |
| F | 37 mm |
| G | 13 mm |
| H | 1,8 mm |
| I | 2,2 mm |
| Materiaal kogel-veer-bijzonderheden | Staal, zak 4 stuks |