Justor DVD 180/40 SS deurveerscharnier dubbelwerkend 180/40 mm RVS 0540.180.0406
Artikelnummer: A30204166
- Deurveerscharnier dubbelwerkend RVS
- Justor
- Type DVD 180/40 SS
- 0540.180.0406
- 8714140217328
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurveerscharnier dubbelwerkend RVS
-
Merk Justor
-
Type DVD 180/40 SS
-
0540.180.0406
-
8714140217328
-
Dit dubbelwerkende RVS deurveerscharnier is een goede oplossing voor bijvoorbeeld de keukendeuren van een restaurant, waar je regelmatig met je handen vol, doorheen loopt
-
Het grote voordeel van dit scharnier is namelijk dat deuren twee kanten op geopend kunnen worden en, met een door jou instelbare snelheid, automatisch weer sluiten
-
Zo houd je de handen vrij en weet je zeker dat de deur niet onbedoeld open blijft staan
-
Een bijkomend voordeel is dat het gehele scharnier gemaakt is van roestvaststaal
-
De veer is gemaakt van RVS AISI 301 en wordt beschermd met een laagje vet, waar de ring, de verstelbare cap en de binnenas gemaakt zijn van RVS AISI316
-
Het gepolijste oppervlak is gemakkelijk schoon te houden en bacteriën kunnen zich moeilijk hechten aan RVS, wat de hygiëne van je keuken ten goede komt
-
Het scharnier kan zowel binnen als buiten en voor houten en aluminium deuren worden gebruikt
-
Het veermechanisme wordt beschermd door een laagje vet en is getest tot 500.000 cycli
-
Naast aandacht voor de hoogwaardige kwaliteit is ook het design niet onderbelicht gebleven
-
Het past helemaal bij de huidige interieurtrend!
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
toepassing: houten en aluminium deuren
-
Uitvoering: dubbelwerkend
-
geschikt voor: binnen en buiten
-
Materiaal ring: RVS AISI 316
-
Maximale opening: 180 graden
-
Bijzonderheden: uniek veermechaniek getest tot 500.000 cycli
-
schroefgaten: verzonken
-
Materiaal verstelbare cap: RVS AISI 316
-
Materiaal binnenas: RVS AISI 316
-
Materiaal veer: RVS AISI 301 met beschermend vet
-
Max profile B 2: maximale deurdikte waarbij voor een soepele werking ruimte in het kozijn-deur gemaakt moet worden voor de knopen
-
Maat A: maximale deurdikte voor een soepele werking zonder extra freeswerkzaamheden aan het kozijn
-
Justor DVD 180/40 SS deurveerscharnier dubbelwerkend 180/40 mm RVS 0540.180.0406 kopen?
-
Justor Deurveerscharnier dubbel werkend en meer Deurveerscharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Justor voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0540.180.0406 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5401800406 |
| EAN artikel | 8714140217328 |
| EAN verpakking | 8422536015648 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N10948917 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Justor |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Deurveerscharnieren - Deurveerscharnier dubbel werkend |
| Productgroep | Deurveerscharnieren dubbelwerkend RVS |
| Productsoort | Deurveerscharnier dubbelwerkend RVS |
| Type | DVD 180/40 SS |
| Alternatief type | DVD18040SS |
| Minimum besteleenheid | 2 stuks |
| Materiaal | RVS AISI 316 |
| Toepassing | houten en aluminium deuren |
| Uitvoering | Dubbelwerkend |
| A | 35 mm |
| Geschikt voor | Binnen en buiten |
| Materiaal ring | RVS AISI 316 |
| Maximale opening | 180 graden |
| Bijzonderheden | Uniek veermechaniek getest tot 500.000 cycli |
| Schroefgaten | Verzonken |
| Deurbreedte | Maximaal 1000 mm |
| Draagkracht per 2-3 | Zie foto of PDF voor info |
| Materiaal verstelbare cap | RVS AISI 316 |
| Materiaal binnenas | RVS AISI 316 |
| Materiaal veer | RVS AISI 301 met beschermend vet |
| Finish | Gepolijst |
| L | 180 mm |
| Maximaal profiel B | 40 mm |
| D | 18 mm |
| E | 3,0 mm |
| Maximaal profiel B 2 | maximale deurdikte waarbij voor een soepele werking ruimte in het kozijn-deur gemaakt moet worden voor de knopen |
| Maat A | Maximale deurdikte voor een soepele werking zonder extra freeswerkzaamheden aan het kozijn |