Justor DVDM 120 BE deurveerscharnier dubbelwerkend 120 mm muur montage aluminium zwart 0541.120.0203
Artikelnummer: A30204178
- Deurveerscharnier dubbelwerkend muurmontage
- Justor
- Type DVDM 120 BE
- 0541.120.0203
- 8714140217441
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurveerscharnier dubbelwerkend muurmontage
-
Merk Justor
-
Type DVDM 120 BE
-
0541.120.0203
-
8714140217441
-
Dit dubbelwerkende deurveerscharnier is een goede oplossing voor (dubbele) doorslaande deuren die direct op een wand worden gemonteerd
-
Denk hierbij bijvoorbeeld aan montage van klapdeurtjes aan de zijkant van een bar of buitenkeuken of een wandafscheiding binnenshuis
-
Tevens is dit deurveerscharnier ideaal voor projecten, waarbij je een deur(tje) of raam wilt bevestigen zonder eerst een kozijn te plaatsen
-
Het monteren van dit scharnier bespaart je 50 % van je tijd ten opzichte van andere dubbelwerkende deurveerscharnieren, omdat er geen werkzaamheden aan het kozijn verricht hoeven te worden
-
De deur is na montage naar twee kanten te openen en wordt automatisch, met een door jou ingestelde sluitsnelheid, weer gesloten
-
Zo weet je zeker dat de deur niet onbedoeld open blijft staan
-
Dit scharnier kan zowel binnen als buiten worden bevestigd en is geschikt voor houten en aluminium deuren
-
Het veermechanisme wordt beschermd door een laagje vet en is getest tot 500.000 cycli
-
Naast aandacht voor de hoogwaardige kwaliteit is ook het design niet onderbelicht gebleven
-
Het scharnier is strak vormgegeven en verkrijgbaar in het zwart en in het zilver
-
Materiaal: geanodiseerd aluminium
-
toepassing: houten en aluminium deuren (muurmontage)
-
Uitvoering: dubbelwerkend
-
geschikt voor: binnen en buiten
-
Materiaal ring: polyamide
-
Maximale opening: 180 graden
-
Bijzonderheden: uniek veermechaniek getest tot 500.000 cycli
-
schroefgaten: verzonken
-
Materiaal verstelbare cap: zamak verchroomd
-
Materiaal binnenas: RVS AISI 304
-
Materiaal veer: staal met beschermend vet
-
Max profile B 2: maximale deurdikte waarbij voor een soepele werking ruimte in het kozijn-deur gemaakt moet worden voor de knopen
-
Maat A: maximale deurdikte voor een soepele werking zonder extra freeswerkzaamheden aan het kozijn
-
Justor DVDM 120 BE deurveerscharnier dubbelwerkend 120 mm muur montage aluminium zwart 0541.120.0203 kopen?
-
Justor Deurveerscharnier dubbel werkend en meer Deurveerscharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Justor voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0541.120.0203 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5411200203 |
| EAN artikel | 8714140217441 |
| EAN verpakking | 8422536007674 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83021000 |
| Artikel ID | N10948909 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Justor |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Deurveerscharnieren - Deurveerscharnier dubbel werkend |
| Productgroep | Deurveerscharnieren dubbelwerkend muurmontage |
| Productsoort | Deurveerscharnier dubbelwerkend muurmontage |
| Type | DVDM 120 BE |
| Alternatief type | DVDM120BE |
| Minimum besteleenheid | 2 stuks |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |
| Toepassing | houten en aluminium deuren (muurmontage) |
| Uitvoering | Dubbelwerkend |
| A | 37 mm |
| Geschikt voor | Binnen en buiten |
| Materiaal ring | Polyamide |
| Maximale opening | 180 graden |
| Bijzonderheden | Uniek veermechaniek getest tot 500.000 cycli |
| Schroefgaten | Verzonken |
| Deurbreedte | Maximaal 1000 mm |
| Draagkracht per 2-3 | Zie foto of PDF voor info |
| Materiaal verstelbare cap | Zamak verchroomd |
| Materiaal binnenas | RVS AISI 304 |
| Materiaal veer | Staal met beschermend vet |
| Finish | Zwart |
| L | 120 mm |
| Maximaal profiel B | 25-35 mm |
| Maximaal profiel B 2 | Maximale deurdikte waarbij voor een soepele werking ruimte in het kozijn/deur gemaakt moet worden voor de knopen |
| Maat A | Maximale deurdikte voor een soepele werking zonder extra freeswerkzaamheden aan het kozijn |