Justor DVE 180/30 BE deurveerscharnier enkelwerkend 180/30 mm aluminium zwart 0540.180.0103
Artikelnummer: A30204162
- Deurveerscharnier enkelwerkend
- Justor
- Type DVE 180/30 BE
- 0540.180.0103
- 8714140217144
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurveerscharnier enkelwerkend
-
Merk Justor
-
Type DVE 180/30 BE
-
0540.180.0103
-
8714140217144
-
Een enkelwerkend deurveerscharnier is een goede oplossing voor bijvoorbeeld een winkeldeur of horecazaak waar mensen de hele dag in en uit lopen
-
Een deur kan tot 180 graden geopend worden en door de veer, die op jouw gewenste sluitsnelheid instelbaar is, sluit de deur automatisch
-
Zo weet je zeker dat je gasten niet op de tocht komen te zitten
-
Het scharnier kan, omdat het gemaakt is van het geanodiseerd aluminium, zowel binnen als buiten en op houten en aluminium deuren en kozijnen worden bevestigd
-
Het veermechanisme wordt beschermd door een laagje vet en is getest tot 500.000 cycli
-
Naast aandacht voor de hoogwaardige kwaliteit is ook het design niet onderbelicht gebleven
-
Het scharnier is verkrijgbaar in het zwart en in het zilver en past helemaal bij de huidige trends
-
Zo maak je het interieur in een woning, winkel of overheidsgebouw met dit hang- en sluitwerk helemaal af!
-
Materiaal: geanodiseerd aluminium
-
toepassing: houten en aluminium deuren
-
Uitvoering: enkelwerkend
-
geschikt voor: binnen en buiten
-
Materiaal ring: polyamide
-
Maximale opening: 180 graden
-
Bijzonderheden: uniek veermechaniek getest tot 500.000 cycli
-
schroefgaten: verzonken
-
Materiaal verstelbare cap: zamak verchroomd
-
Materiaal binnenas: RVS AISI 304
-
Materiaal veer: staal met beschermend vet
-
Justor DVE 180/30 BE deurveerscharnier enkelwerkend 180/30 mm aluminium zwart 0540.180.0103 kopen?
-
Justor Deurveerscharnier enkel werkend en meer Deurveerscharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Justor voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0540.180.0103 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5401800103 |
| EAN artikel | 8714140217144 |
| EAN verpakking | 8422536003188 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N10948901 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Justor |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Deurveerscharnieren - Deurveerscharnier enkel werkend |
| Productgroep | Deurveerscharnieren enkelwerkend |
| Productsoort | Deurveerscharnier enkelwerkend |
| Type | DVE 180/30 BE |
| Alternatief type | DVE18030BE |
| Minimum besteleenheid | 2 stuks |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |
| Toepassing | houten en aluminium deuren |
| Uitvoering | Enkelwerkend |
| Deurdikte | Vanaf 30 mm |
| Geschikt voor | Binnen en buiten |
| Materiaal ring | Polyamide |
| Maximale opening | 180 graden |
| Bijzonderheden | Uniek veermechaniek getest tot 500.000 cycli |
| Schroefgaten | Verzonken |
| Deurbreedte | max. 1000 mm |
| Draagkracht per 2-3 | Zie foto of PDF voor info |
| Materiaal verstelbare cap | Zamak verchroomd |
| Materiaal binnenas | RVS AISI 304 |
| Materiaal veer | Staal met beschermend vet |
| Finish | Zwart |
| L | 180 mm |