IBFM DVE 175/39 BV bommer scharnier enkelwerkend 39/175 mm deurdikte 40-45 mm staal blank staal verzinkt 0535.175.0105
Artikelnummer: A30201609
- Bommer- en deurveerscharnier enkelwerkend
- IBFM
- Type DVE 175/39 BV
- 0535.175.0105
- 8714140145928
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Bommer- en deurveerscharnier enkelwerkend
-
Merk IBFM
-
Type DVE 175/39 BV
-
0535.175.0105
-
8714140145928
-
Ben je op zoek naar een scharnier voor houten deuren met één draairichting tot 55 kg?
-
Dan is dit enkelwerkende IBFM bommerscharnier een goede oplossing
-
Dit scharnier wordt vaak toegepast op plekken waar de doorstroom van mensen groot is en waarvan je niet wilt dat de deur open blijft staan
-
Denk hierbij bijvoorbeeld aan de klapdeur naar de toiletten in een restaurant of school
-
Dit scharnier is zowel links- als rechts toe te passen en leverbaar in verschillende maten en vijf stijlvolle finishes
-
Zo heb je voor donkere deuren een zwarte of juist vermessingde uitvoering
-
Maar heb je liever een zilvergrijze, vernikkelde of blank verzinkte afwerking?
-
Die mogelijkheid is er ook!
-
Voor nog meer vrijheid kun je de sluitsnelheid naar eigen wens instellen met de meegeleverde stelpen
-
Wij adviseren om voor gebruik het veermechaniek in te spuiten met de IBFM spray voor een langdurige soepele werking
-
Uitvoering: enkelwerkend
-
Materiaal: staal
-
schroefgaten: verzonken
-
toepassing: houten klapdeuren
-
Advies: voor gebruik veermechaniek inspuiten met IBFM spray (zie gerelateerd artikel)
-
IBFM DVE 175/39 BV bommer scharnier enkelwerkend 39/175 mm deurdikte 40-45 mm staal blank staal verzinkt 0535.175.0105 kopen?
-
IBFM Deurveerscharnier enkel werkend en meer Deurveerscharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0535.175.0105 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5351750105 |
| EAN artikel | 8714140145928 |
| EAN verpakking | 8714140145904 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035572 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Deurveerscharnieren - Deurveerscharnier enkel werkend |
| Productgroep | Bommer- en deurveerscharnieren enkelwerkend |
| Productsoort | Bommer- en deurveerscharnier enkelwerkend |
| Type | DVE 175/39 BV |
| Alternatief type | DVE17539BV |
| Minimum besteleenheid | 4 stuks |
| Uitvoering | Enkelwerkend |
| Materiaal | Staal |
| Schroefgaten | Verzonken |
| Toepassing | Houten klapdeuren |
| A | 175 mm |
| B | 114 mm |
| C | 195 mm |
| D | 26 mm |
| H diameter | 7,0 mm |
| Deurbreedte | 850 mm |
| Deurdikte | 40-45 mm |
| Draagkracht per 2 | 55 kg |
| Finish | Blank verzinkt |
| Advies | Voor gebruik veermechaniek inspuiten met IBFM spray (zie gerelateerd artikel) |