Briton PO 376 EB SE anti-paniekstang Briton 376 SE enkele deur 2-puntssluiting zilvergrijs 4000.103.7642
Artikelnummer: A30203743
- Anti-paniekstang Briton 376-serie
- Briton
- Type PO 376 EB SE
- 4000.103.7642
- 5056303608899
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Anti-paniekstang Briton 376-serie
-
Merk Briton
-
Type PO 376 EB SE
-
4000.103.7642
-
5056303608899
-
Een veilige vluchtweg is in openbare gebouwen als ziekenhuizen en theaters noodzakelijk
-
Mocht er paniek ontstaan, dan moet iedereen binnen korte tijd het gebouw kunnen verlaten
-
Om dat te garanderen moet het paniekbeslag voor openbare ruimtes voldoen aan de EN 1125 normering en dat doet deze CE gemarkeerde Briton 376-serie!
-
Maar ook in gebouwen waar de eisen van de EN179 normering van kracht zijn, is een Briton 3-serie paniekstang te adviseren voor een gemakkelijke bediening
-
Met één handeling open je namelijk de vluchtdeur door op de duwstang van deze 2-puntssluiting te drukken
-
Zowel de sluiting boven- als onderaan wordt dan vrijgelaten waardoor de vluchtdeur zich opent
-
Deze paniekstang wordt standaard geleverd in het zilvergrijs en is geschikt voor enkele deuren met een maximale breedte van 1300 mm en een maximale hoogte van 2500 mm
-
Wanneer je dubbele deuren hebt met deurnaald of koplat is het bovendien mogelijk twee van deze anti-paniekstangen te gebruiken, zodat de deur netjes boven- en onderaan in het kozijn sluit
-
Op aanvraag is deze anti-paniekstang tevens met RVS of vermessingde afwerking leverbaar
-
Tot slot krijg je vijf jaar garantie op deze paniekstang!
-
Wist je dat er in sommige gevallen ook andere eisen aan paniekbeslag worden gesteld?
-
Het moet er bijvoorbeeld stijlvol uitzien of inbraakwerend zijn
-
Met de DX 5-serie design paniekbeslag en de DX 7-serie inbraakwerend paniekbeslag heb je ook voor deze gevallen een goede oplossing!
-
Soort schoot: blokschoot
-
Maximale deurhoogte: 2.500 mm
-
Toepassing: enkele deuren
-
Bediening: duwstang
-
Geschikt voor: openbare gebouwen
-
Draairichting: links en rechts
-
Normering: EN 1125
-
CE-markering: 376B1322AA
-
Maximale deurbreedte: 1.300 mm
-
Minimale deurstijlbreedte: 55 mm
-
Montage: opbouw
-
Montageinstructie: ingesloten
-
Bevestigingsmateriaal: ingesloten
-
Garantie: 5 jaar
-
Briton PO 376 EB SE anti-paniekstang Briton 376 SE enkele deur 2-puntssluiting zilvergrijs 4000.103.7642 kopen?
-
Briton Anti-paniekstang enkele deur en meer Anti-paniekbeslag en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Briton voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4000.103.7642 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40001037642 |
| EAN artikel | 5056303608899 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10033894 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Briton |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Anti-paniekbeslag - Anti-paniekstang enkele deur |
| Productgroep | Anti-paniekstangen Briton 376-serie |
| Productsoort | Anti-paniekstang Briton 376-serie |
| Type | PO 376 EB SE |
| Alternatief type | PO376EBSE |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Sluiting | 2-punts boven- en ondersluitend |
| Soort schoot | Blokschoot |
| Finish | Zilvergrijs |
| Maximale deurhoogte | 2.500 mm |
| Toepassing | Enkele deuren |
| Bediening | Duwstang |
| Geschikt voor | Openbare gebouwen |
| Draairichting | Links en rechts |
| Normering | EN 1125 |
| CE markering | 376B1322AA |
| Maximale deurbreedte | 1.300 mm |
| Minimale deurstijlbreedte | 55 mm |
| Montage | Opbouw |
| Montage instructie | Ingesloten |
| Bevestigingsmateriaal | Ingesloten |
| Garantie | 5 jaar |