Briton PO 377 DB SE anti-paniekstang Briton 377 SE dubbele deuren 1 en 2-puntssluiting zilvergrijs 4000.113.7742
Artikelnummer: A30203744
- Anti-paniekstang Briton 377-serie
- Briton
- Type PO 377 DB SE
- 4000.113.7742
- 5050640030368
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Anti-paniekstang Briton 377-serie
-
Merk Briton
-
Type PO 377 DB SE
-
4000.113.7742
-
5050640030368
-
Een veilige vluchtweg is in openbare gebouwen als theaters en scholen noodzakelijk
-
Deze complete set is speciaal samengesteld voor dubbele deuren
-
Het beslag met verticale stang komt op de passieve deur en de 1-puntszijsluiting met dagschoot op de loopdeur
-
Mocht er paniek ontstaan, dan moet iedereen binnen korte tijd het gebouw kunnen verlaten
-
Om dat te garanderen moet het paniekbeslag voor openbare ruimtes voldoen aan de EN 1125 normering en dat doet deze Briton 377-serie!
-
Maar ook in gebouwen waar de eisen van de EN179 normering van kracht zijn, is een Briton 3-serie paniekstang te adviseren voor een gemakkelijke bediening
-
Met één handeling open je namelijk de vluchtdeuren door op de duwstangen van deze paniekstang voor dubbele deuren te drukken
-
Zowel de 2-puntssluiting boven- als onderaan en de 1-punts zijsluiting worden dan vrijgegeven waardoor de vluchtdeur zich opent
-
Deze paniekstang wordt standaard geleverd met zilvergrijze afwerking en op bestelling in het RVS of vermessingd en is geschikt voor dubbele deuren met een maximale breedte van 1300 mm per deur en een maximale hoogte van 2500 mm
-
Bovendien krijg je vijf jaar garantie op deze paniekstangen!
-
Heb je een hogere of bredere paniekstang nodig voor bijvoorbeeld een monumentaal pand?
-
Dan zijn deze bij ons op aanvraag leverbaar
-
Houd er in dit geval rekening mee dat ze op dat moment niet meer voldoen aan de gestelde eisen van de EN1125 normering
-
Wist je dat er in sommige gevallen ook andere eisen aan paniekbeslag worden gesteld?
-
Het moet er bijvoorbeeld stijlvol uitzien of inbraakwerend zijn
-
Met de DX 5-serie design paniekbeslag en de DX 7-serie inbraakwerend paniekbeslag heb je ook voor deze gevallen een goede oplossing!
-
Draairichting: links en rechts
-
Toepassing: dubbele deuren
-
Bediening: duwstang
-
Geschikt voor: openbare gebouwen
-
Soort schoot: opliggende dagschoot en blokschoten
-
Normering: EN 1125
-
CE-markering: 376B1322AA
-
Maximale deurbreedte: 1.300 mm
-
Minimale deurstijlbreedte: 55 mm
-
Maximale deurhoogte: 2.500 mm
-
Montage: opbouw
-
Montageinstructie: ingesloten
-
Bevestigingsmateriaal: ingesloten
-
Garantie: 5 jaar
-
Briton PO 377 DB SE anti-paniekstang Briton 377 SE dubbele deuren 1 en 2-puntssluiting zilvergrijs 4000.113.7742 kopen?
-
Briton Anti-paniekstang dubbele deur en meer Anti-paniekbeslag en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Briton voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4000.113.7742 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40001137742 |
| EAN artikel | 5050640030368 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10034213 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Briton |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Anti-paniekbeslag - Anti-paniekstang dubbele deur |
| Productgroep | Anti-paniekstangen Briton 377-serie |
| Productsoort | Anti-paniekstang Briton 377-serie |
| Type | PO 377 DB SE |
| Alternatief type | PO377DBSE |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Sluiting | 1-punts zijsluitend en 2-punts boven- en ondersluitend |
| Draairichting | Links en rechts |
| Finish | Zilvergrijs |
| Toepassing | Dubbele deuren |
| Bediening | Duwstang |
| Geschikt voor | Openbare gebouwen |
| Soort schoot | Opliggende dagschoot en blokschoten |
| Normering | EN 1125 |
| CE markering | 376B1322AA |
| Maximale deurbreedte | 1.300 mm |
| Minimale deurstijlbreedte | 55 mm |
| Maximale deurhoogte | 2.500 mm |
| Montage | Opbouw |
| Montage instructie | Ingesloten |
| Bevestigingsmateriaal | Ingesloten |
| Garantie | 5 jaar |