Olda FS 12 sluitpot type FS 12 schroef type diameter 13 mm voor schoten tussen diameter 8-12 mm RVS 0820.117.1200
Artikelnummer: A30205015
- Anti-stof sluitpot FS
- Olda
- Type FS 12
- 0820.117.1200
- 7340171403846
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Anti-stof sluitpot FS
-
Merk Olda
-
Type FS 12
-
0820.117.1200
-
7340171403846
-
Heb je ook weleens gehoord van een verminderde werking van een kantschuif of espagnoletsluiting doordat stof en vuil zich ophoopt in de sluitkom in de vloer?
-
Of ben je op zoek naar een manier om een grendel, deurnaald of andere schoot in de grond te borgen?
-
Dan zijn deze anti-stof sluitpotten van OLDA een goede oplossing
-
Deze roestvaststalen anti-stof sluitpotten zijn onderhoudsvrij en garanderen een blijvende soepele werking
-
Doordat er zich geen stof of vuil in de sluitpot kan ophopen borgt de sluitpot de schoot altijd volledig en daarmee voorkom je mogelijke schade
-
Bovendien ziet deze sluitpot er een stuk frisser uit dan een sluitpot vol stof en vuil in de vloer
-
De FS-serie is ovaal van vorm en heeft een openingsdiepte van 22 mm voor de schoot
-
Hij wordt vastgeschroefd in de vloer en is verkrijgbaar in twee formaten
-
De FS 12 heeft een openingsdiameter van 13 mm en is geschikt voor schoten van diameter 8-12 mm
-
De FS 15 is de grotere variant van de FS 12 en heeft een openingsdiameter van 16 mm
-
Deze is geschikt voor schoten van diameter 10-15 mm
-
Ben je op zoek naar een ronde anti-stof sluitpot voor verlijming in de vloer?
-
Bekijk dan deFS R serie
-
Details: verend en stofdicht
-
Toepassing: in dorpel of houten vloer
-
Bevestiging: 2 stuks 4*20 mm schroeven (meegeleverd)
-
Hoogte: 50
-
Buitenmaat diameter : 22
-
openingsdiepte: 22
-
Lengte voorplaat: 53
-
Breedte voorplaat: 22
-
Voorplaat dikte: 2
-
Materiaal: RVS
-
Olda FS 12 sluitpot type FS 12 schroef type diameter 13 mm voor schoten tussen diameter 8-12 mm RVS 0820.117.1200 kopen?
-
Olda Sluitpot en meer Espagnolet toebehoren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Olda voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0820.117.1200 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8201171200 |
| EAN artikel | 7340171403846 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N11291844 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Olda |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Espagnolet toebehoren - Sluitpot |
| Productgroep | Anti-stof sluitpotten FS |
| Productsoort | Anti-stof sluitpot FS |
| Type | FS 12 |
| Alternatief type | FS12 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Opening diameter | 13 mm |
| Geschikt voor schoot diameter | 8-12 mm |
| Details | Verend en stofdicht |
| Toepassing | In dorpel of houten vloer |
| Bevestiging | 2 stuks 4x20 mm schroeven (meegeleverd) |
| Hoogte | 50 mm |
| Buitenmaat diameter | 22 mm |
| Openingsdiepte | 22 mm |
| Lengte voorplaat | 53 mm |
| Breedte voorplaat | 22 mm |
| Voorplaat dikte | 2 mm |
| Materiaal | RVS |