Dulimex DX DST V ZB 85SF deurstopper 85x26 mm vloermodel met antraciet zijbuffer RVS 0526.100.2856
Artikelnummer: A30202620
- Deurstopper met zijbuffer
- Dulimex DX
- Type DST V ZB 85SF
- 0526.100.2856
- 8714140162604
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurstopper met zijbuffer
-
Merk Dulimex DX
-
Type DST V ZB 85SF
-
0526.100.2856
-
8714140162604
-
Voorkom schade aan deuren en muren met deze unieke deurstopper met zijbuffer
-
Het unieke aan dit model is de zogenaamde vierkante ‘varkensneus’
-
Deze deurstopper wordt op de vloer gemonteerd en zien we over het algemeen in utiliteitsgebouwen zoals kantoren en scholen, maar ze kunnen ook in woningen worden toegepast
-
In veel gevallen wordt deze deurbuffer toegepast wanneer een muur of glaswand haaks op de deur staat
-
Doordat de deurstopper de deur opvangt voorkom je dat de deur doorslaat en daarmee schade veroorzaakt
-
Deze deurstopper is gemaakt van roestvaststaal en tevens verkrijgbaar in het zwart
-
Daarmee heb je voor elk interieur een bijpassend, snelle en voordelige oplossing om schade aan deuren en wanden te voorkomen
-
En het grootste voordeel?
-
Met de twee meegeleverde schroeven en bijbehorende pluggen is de deurstopper gemakkelijk en snel op de vloer te monteren
-
Materiaal: RVS
-
Montage: vloermodel
-
Bevestigingsmateriaal: schroeven 5.0 x 50 mm (1x) en bijbehorende plug (ingesloten)
-
Dulimex DX DST V ZB 85SF deurstopper 85x26 mm vloermodel met antraciet zijbuffer RVS 0526.100.2856 kopen?
-
Dulimex DX Deurstopper en meer Deurstoppers en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0526.100.2856 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5261002856 |
| EAN artikel | 8714140162604 |
| EAN verpakking | 8714140162581 |
| EAN ompak | 8714140162598 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10036469 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurstoppers - Deurstopper |
| Productgroep | Deurstoppers met zijbuffer |
| Productsoort | Deurstopper met zijbuffer |
| Type | DST V ZB 85SF |
| Alternatief type | DSTVZB85SF |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | RVS |
| Finish | RVS |
| Montage | Vloermodel |
| B | 26 mm |
| A | 85 mm |
| D | 23 mm |
| C | 6 mm |
| kleur buffer | Antraciet |
| Bevestigingsmateriaal | Schroeven 5.0x50 mm (1x) en bijbehorende plug (Ingesloten) |