Dulimex DX DST V ZB 45SF deurstopper 45x25 mm vloermodel met zwarte zijbuffer inliggend RVS 0526.100.2456
Artikelnummer: A30202618
- Deurstopper met inliggend buffer
- Dulimex DX
- Type DST V ZB 45SF
- 0526.100.2456
- 8714140162789
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurstopper met inliggend buffer
-
Merk Dulimex DX
-
Type DST V ZB 45SF
-
0526.100.2456
-
8714140162789
-
Voorkom schade aan deuren en muren met deze deurstopper met inliggende buffer
-
Deze deurstopper zien we vaak in utiliteitsgebouwen zoals scholen of horecagelegenheden
-
Hij wordt op de vloer gemonteerd en heeft door zijn bolle bovenkant iets stijlvols en kan daardoor ook goed in bijvoorbeeld een winkel of congrescentrum worden toegepast
-
Doordat de deurstopper de deur opvangt voorkom je dat de deur doorslaat en daarmee schade veroorzaakt
-
Deze deurstopper is gemaakt van roestvaststaal
-
Het grootste voordeel?
-
Met één schroef en een plug is de deurstopper gemakkelijk en snel op de vloer te monteren!
-
Daarmee heb je een snelle en voordelige oplossing om schade aan deuren en wanden te voorkomen
-
Materiaal: RVS
-
Finish: RVS
-
Montage: vloermodel
-
Bevestigingsmateriaal: schroeven 4.0x30 mm (1x) en bijbehorende plug (ingesloten)
-
Dulimex DX DST V ZB 45SF deurstopper 45x25 mm vloermodel met zwarte zijbuffer inliggend RVS 0526.100.2456 kopen?
-
Dulimex DX Deurstopper en meer Deurstoppers en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0526.100.2456 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5261002456 |
| EAN artikel | 8714140162789 |
| EAN verpakking | 8714140162765 |
| EAN ompak | 8714140162772 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10036467 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurstoppers - Deurstopper |
| Productgroep | Deurstoppers met inliggend buffer |
| Productsoort | Deurstopper met inliggend buffer |
| Type | DST V ZB 45SF |
| Alternatief type | DSTVZB45SF |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | RVS |
| Finish | RVS |
| Montage | Vloermodel |
| B | 22 mm |
| A | 45 mm |
| D | 18 mm |
| C | 5 mm |
| E | 3,5 mm |
| Bevestigingsmateriaal | Schroeven 4.0x30 mm (1x) en bijbehorende plug (Ingesloten) |
| Diameter | 6 mm |
| Kleur buffer | Zwart |