Dulimex DX DST V ZB 55SF deurstopper 55x18 mm vloermodel met zwarte zijbuffer RVS 0526.100.2556
Artikelnummer: A30202619
- Deurstopper met zijbuffer klein model
- Dulimex DX
- Type DST V ZB 55SF
- 0526.100.2556
- 8714140162819
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurstopper met zijbuffer klein model
-
Merk Dulimex DX
-
Type DST V ZB 55SF
-
0526.100.2556
-
8714140162819
-
Voorkom schade aan deuren en muren met deze deurstopper met zijbuffer
-
Deze deurbuffer is klein van formaat en wordt op de vloer gemonteerd
-
We zien ze vaak in utiliteitsgebouwen zoals kantoren en scholen, maar ze kunnen ook in woningen worden toegepast
-
Doordat de deurstopper de deur opvangt voorkom je dat de deur doorslaat en daarmee schade veroorzaakt
-
Deze deurstopper is gemaakt van roestvaststaal
-
Het grootste voordeel?
-
Met één schroef en een plug is de deurstopper gemakkelijk en snel op de vloer te monteren! Daarmee heb je een eenvoudige en voordelige oplossing om schade aan deuren en wanden te voorkomen
-
Materiaal: RVS
-
Finish: RVS
-
Montage: vloermodel
-
Bevestigingsmateriaal: schroeven 5.0 x 50 mm (1x) en bijbehorende plug (ingesloten)
-
Dulimex DX DST V ZB 55SF deurstopper 55x18 mm vloermodel met zwarte zijbuffer RVS 0526.100.2556 kopen?
-
Dulimex DX Deurstopper en meer Deurstoppers en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0526.100.2556 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5261002556 |
| EAN artikel | 8714140162819 |
| EAN verpakking | 8714140162796 |
| EAN ompak | 8714140162802 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10036470 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurstoppers - Deurstopper |
| Productgroep | Deurstoppers met zijbuffer klein model |
| Productsoort | Deurstopper met zijbuffer klein model |
| Type | DST V ZB 55SF |
| Alternatief type | DSTVZB55SF |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | RVS |
| Finish | RVS |
| Montage | Vloermodel |
| B | 16 mm |
| A | 46 mm |
| D | 16 mm |
| C | 8 mm |
| kleur buffer | Zwart |
| Bevestigingsmateriaal | Schroeven 5.0x50 mm (1x) en bijbehorende plug (Ingesloten) |